II liga. Sensacja w Sokółce. Sokół wygrał ze Stalą Rzeszów!

(KS)
Do wielkiej niespodzianki doszło w środowym meczu II ligi pomiędzy Sokołem Sokółka a Stalą Rzeszów. Outsider z Sokółki zwyciężył 2:1!

Sokół Sokółka ledwo wiąże koniec z końcem. Piłkarze nie dostają pieniędzy i aktualne jest pytanie, czy zespół dotrwa przynajmniej do końca rundy. Ale zespół trenera Sławomira Kopczewskiego nie składa broni. W środę pokonał na własnym stadionie znaczenie wyżej notowaną Stal.

W 11. minucie spotkania Piotr Andrzejewski wyprowadził Sokół na prowadzenie. Goście wyrównali w 57. minucie, po golu Konrada Macy. Ostatnie słowo należało jednak do ekipy z Sokółki. W 77. minucie Andrzejewski znowu trafił do siatki.

Stal od 35. minuty grała w dziesiątkę (dwie żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Piotr Duda). Już w doliczonym czasie gry drugi żółty kartonik zobaczył też Andrzejewski i on również musiał zejść z boiska.

Sokół Sokółka - Stal Rzeszów 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 - Piotr Andrzejewski 11, 1:1 - Konrad Maca 57, 2:1 - Piotr Andrzejewski 77.

Więcej w czwartkowym wydaniu "Gazety Współczesnej"