II liga siatkarzy. Centrum wygrywa za trzy punkty, Bestios Białystok za dwa

Siatkarze Bestios Białystok cieszyli się z wygranej
Siatkarze Bestios Białystok cieszyli się z wygranej Wojciech Wojtkielewicz
W ostatniej kolejce przed przerwą świąteczno-noworoczną siatkarze Centrum Augustów i Bestios Białystok wygrali swoje mecze w II lidze.

Siatkarze Centrum Augustów pokonali na wyjeździe AZS UWM Olsztyn 3:1 zgarniając trzy punkty. Było to pewne zwycięstwo augustowian. W trzech setach podopieczni grającego trenera Wojciecha Iwanowicza nie pozwolili rywalom zdobyć więcej niż 18 punktów. - Szkoda tego trzeciego seta, kilka naszych błędów spowodowało, że przegraliśmy w nim. Cieszymy się ze zwycięstwa, tym bardziej, że zostało odniesione nad sąsiadem w tabeli. Dziś zagraliśmy lepiej w polu zagrywki, dobrze wyglądał nasz blok, w tym i pojedynczy, dobra była tez obrona. Dziś wygrała cała drużyna, zagraliśmy dobrze zespołowo - kończy Iwanowicz.

Drugi zespół z naszego regionu Bestios Białystok także wygrał. Białostoczanie pokonali Trójkę Międzyrzec Podlaski 3:2 i dopisali do swojego konta dwa punkty.

Wyniki 12. kolejki:
AZS UWM Olsztyn - Centrum Augustów 1:3 (15:25, 18:25, 25:21, 14:25)
Bestios Białystok - Trójka Międzyrzec Podlaski 2:3 (20:25, 25:23, 25:17, 22:25, 10:15)
Metro Warszawa - MOS Wola Warszawa 1:3 (25:21, 21:25, 17:25, 11:25)
Camper Wyszków - Legia Warszawa2:3 (25:15, 25:14, 20:25, 29:31, 13:15)
Sparta Grodzisk Mazowiecki - SMS PZPS II Spała 3:0 (25:21, 25:18, 25:15)

1. Legia Warszawa 12 32 36:10
2. Sparta Grodzisk Mazowiecki 11 26 29:11
3. Camper Wyszków 12 19 28:24
4. MOS Wola Warszawa 12 18 23:23
5. Metro Warszawa 12 18 26:28