II liga siatkówki: BAS Białystok - Huragan Wołomin 3:0

mark
Siatkarze BAS Białystok są liderem rozgrywek II ligi
Siatkarze BAS Białystok są liderem rozgrywek II ligi Wojciech Wojtkielewicz
Siatkarze BAS Białystok rozegrali kolejny kapitalny mecz pokonując na własnym boisku Huragan Wołomin 3:0 (25:16, 36:34, 25:19).

Siatkarze BAS Białystok rozegrali kolejny bardzo dobry mecz wygrywając w rozgrywkach II ligi z Huraganem Wołomin 3:0 (25:16, 36:34, 25:19). Białostoczanie wciąż pozostają niepokonaną drużyną w rozgrywkach ligowych. Kibiców trzymał w napięciu jedynie drugi set zakończony na przewagę zwycięstwem BAS-u 36:34, po wygraniu siódmej piłki setowej. Goście z Wołomina trzykrotnie mieli szansę na wygranie tego seta.