III liga. Błędy indywidualne i porażka Wissy Szczuczyn.

Wissa Szczuczyn i Jagiellonia II mecze 8. kolejki III ligi zagrają na wyjazdach
Wissa Szczuczyn i Jagiellonia II mecze 8. kolejki III ligi zagrają na wyjazdach Wojciech Wojtkielewicz
Jagiellonia II Biąłystok i Wissa Szczuczyn mecze 7. kolejki III ligi zakończyły porażkami. Jaga przegrała ze Świtem 0:1, a Wissa uległa Lechii 1:4. W weekend już kolejne mecze, na wyjazdach.

Wissa Szczuczyn mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki rozpoczęła dobrze. W 36 minucie, po strzale Łuksza Tercjaka, objęła prowadzenie. Niestety, później bramki strzelali goście. - Powtarza się scenariusz z poprzednich meczów, w których wychodzimy na prowadzenie i... przegrywamy. Tym razem o porażce zaważyły błędy indywidualne - mówi trener Wissy Marcin Gałązka. - Byliśmy mało konkretni w obronie i w ataku. Jeszcze przy wyniki 1:0 mogliśmy podwyższyć, ale zmarnowaliśmy dobrą sytuację, podobnie było już przy stanie 1:2, gdy była szansa na wyrównanie. W końcówce zostaliśmy skontrowani i stąd wysoki wynik dla gości - dodaje szkoleniowiec Wissy.

W najbliższej kolejce Wissa zagra na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska (niedziela, godz. 17), a rezerwy Jagiellonii w sobotę o godz. 16 z Ursusem Warszawa, także w delegacji.

Wissa Szczuczyn - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:4 (1:2).
Bramki: 1:0 Łukasz Tercjak 36, 1:1 Dominik Pecyna 45, 1:2 Klim Morenkov 43, 1:3 Klim Morenkov 70, 1:4 Artur Ambroziński 73.
Wissa: Gostomski - Kozikowski, Łupiński, Zalewski, Maciejuk (75. Sakowicz) - Tercjak, Szaraniec (60. Koncewicz), Korytkowski (60. Toczydłowski), Buzun - Łapiński (75. Tomar) - Radzikowski (60. Zambrowski)

Pozostałe wyniki 7. kolejki

Pelikan Łowicz - Mamry Giżycko 1:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Wiszniewski 23, 1:1 Łojszczyk 61 z karnego.

ŁKS II Łódź - Pilica Białobrzegi 2:3 (2:0).
Bramki: 1:0 Radaszkiewicz 9 z karnego, 2:0 Ślęzak 29 z karnego, 2:1 Winiarski 48, 2:2 Zawadzki 49, 2:3 Paterek 76.

GKS Wikielec - Legia II Warszawa 1:0 (1:0).
Bramka: Jankowski 5 z karnego.

Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska 1:0 (0:0).
Bramka: 1:0 Zjawiński 58

Unia Skierniewice - KS Kutno 1:2 (0:1).
Bramki: 0:1 Kacela 3, 0:2 Patora 62, 1:2 Kłąb 78.

Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0 (1:0).
Bramka: 1:0 Piątek 1

Błonianka Błonie - Ursus Warszawa 2:2 (0:1).
Bramki: 0:1 Strzałkowski 26, 1:1 Śmieciński 72, 1:2 Patryk Kamiński 81, 2:2 Śmieciński 84.

Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0).
Bramka: 0:1 Kuźma 75.

1. Legionovia Legionowo 7 16 16-10
2. Polonia Warszawa 6 12 13-5
3. Unia Skierniewice 7 12 14-10
4. Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 12 13-10
5. GKS Wikielec 7 12 9-7
6. Pilica Białobrzegi 6 11 14-10