III liga. Jagiellonia II przegrała z liderem w ostatniej minucie. Porażka także Wissy Szczuczyn

Wojciech Wojtkielewicz
Porażkami żegnają się z rozgrywkami III ligi w 2021 roku piłkarze Jagiellonii II Białystok i Wissy Szczuczyn

Bardzo ciekawy mecz na zakończenie rozgrywek jesiennych zafundowały nam w Białymstoku drużyny rezerw Jagiellonii Białystok i lidera III ligi Legionovii Legionowo.

Do pełni szczęścia zabrakło tylko zwycięstwa białostoczan, którzy w tej iście bokserskiej wymianie ciosów przegrali w ostatniej minucie 3:4.

Z kolei Wissa Szczuczyn uległa na wyjeździe Błoniance Błonie 0:3

Jagiellonia II Białystok - Legionovia Legionowo 3:4 (2:1).
Bramki: 1:0 Radosław Zyśk 13, 1:1 Dawid Papazjan 14, 2:1 Hubert Karpiński 26 z karnego, 2:2 Piotr Sonnenberg 48, 2:3 Patryk Koziara 62 z karnego, 3:3 Adam Waszkiewicz 66 (samobójcza) , 3:4 Patryk Koziara 90.

Błonianka Błonie - Wissa Szczuczyn 3:0 (0:0).
Bramki: 1:0 Marcin Szymczak 48, 2:0 Szymon Śmieciński 80, 3:0 Yūdai Miyamoto 87.

Pozostałe wyniki 20. kolejki
Broń Radom - KS Kutno 4:1 (1:0).
Bramki: 1:0 Tomasz Bartosiak 18, 2:0 Piotr Goljasz 39, 3:0 Kamil Kumoch 62, 4:0 Jan Głowacki 68, 4:1 Marcin Kacela 90.
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mamry Giżycko 0:0.
Ursus Warszawa - ŁKS II Łódź 0:P3 (0:0).
Bramki: 0:1 Mateusz Jastrzembski 83, 0:2 Mateusz Jastrzembski 86, 0:3 Mateusz Jastrzembski 90 z karnego.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec 3:1 (1:0).
Bramki: 1:0 Arkadiusz Gajewski 9, 1:1 Sebastian Szypulski 62 z karnego, 2:1 Łukasz Sosnowski 64 z karnego, 3:1 Jacek Tkaczyk 90.
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz (przełożony na 1.12)
Mecz Znicz Biała Piska - Pilica Białobrzegi został odwołany ze względu na zły stan boiska.
Polonia Warszawa - Unia Skierniewice (przełożony na 5.03.2022)