III liga. MKS Ruch Wysokie Mazowieckie bez punktów w meczu u siebie

Adam Muśko
Adam Muśko
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli III ligi.
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli III ligi. Wojciech Wojtkielewicz
W zaległym spotkaniu z 6. kolejki MKS Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał 1:2 na swoim boisku z RKS Radomsko.

Pierwotnie mecz ten miał być rozegrany 13 września (w ramach 6. kolejki). Jednak nie doszedł do skutku, gdyż w drużynie Ruchu pojawiły się zakażenia koronawirusem.

Prowadzenia dla RKS w 50 minucie dał gol Łukasza Szczepaniaka. Wyrównał w 71 minucie Michał Grochowski. Bramkę na miarę zwycięstwa i trzech punktów dla gości zdobył w 82 minucie Krystian Kolasa.

Przeczytaj także: Artur Woroniecki trenerem Ruchu Wysokie Mazowieckie

W niedzielę (godz. 16) w ramach 12. kolejki spotkań Ruch podejmie wicelidera tabeli Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Z podlaskich zespołów u siebie zagra jeszcze Olimpia Zambrów. Mecz tej drużyny ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w sobotę o godzinie 14. O tej samej porze rozpocznie się wyjazdowy mecz KS Wasilków ze Zniczem Biała Piska. Natomiast spotkanie rezerw Jagiellonii Białystok z Pelikanem Łowicz ze względu na zagrożenie epidemiczne zostało przełożona na 25 listopada.

Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko 1:2 (0:0)
Bramki:
0:1 - Łukasz Szczepaniak (50), 1:1 - Michał Domański (71), 1:2 - Krystian Kolasa (82).
MKS Ruch: Dziwulski - Kujawa, Grzybowski, Domański (90. Trąbka), Hryszko, Łukaszczyk, Pytlik, Skibko, Mackiewicz, Brokowski, Jackiewicz.