III liga piłkarska. Ruch i Olimpia z nowymi trenerami. Wstydliwa porażka Wasilkowa (foto)

KS Wasilków przegrał z Sokołem Aleksandrów Łódzki aż 1:8
KS Wasilków przegrał z Sokołem Aleksandrów Łódzki aż 1:8 Wojciech Wojtkielewicz
Tylko MKS Ruch Wysokie Mazowieckie wywalczył jeden punkt w trzecioligowych sobotnich meczach podlaskich drużyn. Olimpia Zambrów i KS Wasilków z zerowym kontem. Jagiellonia II Białystok przełożyła swój mecz.

W tygodniu poprzedzającym kolejkę III ligi grupy I mieliśmy trenerskie przetasowania w podlaskich drużynach. Tomasz Kulhawik zrezygnował z prowadzenia Olimpii Zambrów. W jego miejsce klub zatrudnił Dariusza Jurczaka, który za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z MKS Ruch Wysokie Mazowieckie. Ruch z kolei zatrudnił trenera Artura Woronieckiego. Klubu zagrały w sobotę już pod wodzą nowych trenerów.

I tak Artur Woroniecki z Błoni przywiózł jeden punkt remisując z Błonianką 0:0. I jak się okazało był to jedyny punkt naszych drużyn.

Dariusz Jurczak z Olimpią Zambrów przegrał 1:2 na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Olimpii, która po strzale Michała Stecia w 34 minucie z dośrodkowania Przemysława Jastrzębskiego, prowadziła 1:0.

Niestety, w drugiej połowie dwie bramki zdobyli gospodarze. Michał Wrzesiński w 61 min. i Michał Strzałkowski w 83 minucie zdecydowali o zwycięstwie gospodarzy.

Niestety, w Wasilkowie nic się nie zmienia. Wasilków dostał u siebie lanie od Sokoła Aleksandrów Łódzki przegrywając 1:8!

Błonianka Błonie - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrów 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Steć 33, 1:1 Michał Wrzesiński 61, 2:1 Michał Strzałkowski 83.
Olimpia: Jakub Bieliński –Bartosz Ciborowski, Bartosz Gołaszewski, Mateusz Maliszewski, Dawid Pietkiewicz, Przemysław Jastrzębski (65. Michał Dawidowicz), Shun Shibata, Patryk Malinowski, Michał Steć, Paweł Tomkiewicz, Kamil Zalewski.

KS Wasilków - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:8 (1:2)
Bramki: 1:0 Przemysław Panek 3, 1:1 Jakub Szarpak 16, 1:2 Szymon Sołtysiński 45 z karnego, 1:3 Jakub Szarpak 64, 1:4 Kacper Dziuba 69, 1:5 Dominik Pecyna 71, 1:6 Oskar Pióro 74, 1:7 Jakub Horoszkiewicz 78, 1:8 Maciej Zieniewicz 90 (samobójcza)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Arkadiusz Ciach 37, 2:0 Łukasz Sosnowski 68, 3:0 Marcel Bykowski 89.

Concordia Elbląg - Unia Skierniewice 0:1 (0:1).
Bramka: Mateusz Stępień 18

Legionovia Legionowo - Huragan Morąg 1:1 (1:1).
Bramki: 1:0 Andrzej Trubeha 8, 1:1 Piotr Łysiak 45 z karnego

Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 0:1 (0:0).
Bramka: 0:1 Kacper Skibicki 59.

Broń Radom - Znicz Biała Piska 1:2 (0:2).
Bramki: 0:1 Bartosz Giełażyn 23 z karnego, 0:2 Bartosz Giełażyn 45, 1:2 Piotr Stefański 63.

W niedzielę: Lechia Tomaszów Mazowiecki- Polonia Warszawa (godz. 11.00), Pelikan Łowicz - RKS Radomsko (11.15)
GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok(odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego w Jagiellonii Białystok)

1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 26 28-9
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 24 22-10
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 11 21 23-7
4. KS Kutno 11 20 18-13
5. Polonia Warszawa 10 20 22-10
6. Znicz Biała Piska 11 18 20-18
7. Pelikan Łowicz 10 18 17-12