Wojciech Konończuk
Rezerwy Jagiellonii pokonały 2:0 ŁKS II Łodź
Rezerwy Jagiellonii pokonały 2:0 ŁKS II Łodź Wojciech Wojtkielewicz
W meczu trzecioligowych rezerw Jagiellonia II Białystok pokonała ŁKS II Łódź 2:0. Wyjazdowe zwycięstwo odniosła Wissa Szczuczyn, ogrywając Unię Skierniewice 3:2.

Żółto-Czerwoni zagrali w starciu z łodzianami w mocno osłabionym składzie, a mimo to byli lepsi i wygrali po trafieniach Jana Majsterka z rzutu karnego oraz Mikołaja Wasilewskiego.

- Zależało nam na wygranej. Przed meczem powtarzaliśmy sobie, że dobrze byłoby zwycięstwem zakończyć rundę u siebie. Chcieliśmy potwierdzić, że zrobiliśmy postęp - powiedział w wywiadzie dla klubowych mediów trener Jagiellonii II Adrian Siemieniec. - W sytuacji, w której tylu zawodników otrzymało wolne przed treningami pierwszej drużyny, a także pojawiły się urazy daliśmy szansę wychowankom naszej akademii - dodał.

Zdegradowana już Wissa w ostatnim wyjeździe pokonała Unię, co jest dużą niespodzianką. Zespół ze Szczuczyna odniósł dopiero drugie w tym sezonie zwycięstwo w delegacji. Poprzednio triumfowała w kwietniu w Kutnie (1:0). Bramki w Skierniewicach zdobyli dla gości: Emil Łupiński, Łukasz Tercjak oraz Mateusz Peda.

WYNIKI 37. KOLEJKI
Jagiellonia Białystok - ŁKS II Łódź 2:0. (0:0).
Bramki: 1:0 - Majsterek (60-karny), 2:0 - Wasilewski (66).

Unia Skierniewice - Wissa Szczuczyn 2:3 (0:2). Bramki: 0:1 - Łupiński (35), 0:2 - Tercjak (40), 1;2 - Sabiłło (65-karny), 1:3 - Peda (80), 2:3 - Sabiłło (90).

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 1:1, KS Kutno - Pilica Białobrzegi 2:0, Sokół Aleksandrów Łódzki - Mamry Giżycko 1:2, Ursus Warszawa - Broń Radom 0:2, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 0:0, Błonianka Błonie - GKS Wikielec 0:3, Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo 3:2.