III liga piłki nożne. Wyniki Olimpii Zambrów dobre. Do poprawy skuteczność

kgol
2017-10-04   bialystok dobrzyniewo duze ruch olimpia zambrow  fot.wojciech wojtkielewicz/kurier poranny gazeta wspolczesna / polska press
2017-10-04 bialystok dobrzyniewo duze ruch olimpia zambrow fot.wojciech wojtkielewicz/kurier poranny gazeta wspolczesna / polska press brak
W kolejnym meczu kontrolnym Olimpia Zambrów pokonała 2:1 czwartoligową Mławiankę Mława 2:1.

To drugie zwycięstwo biało-niebiskich w zimowym okresie przygotowawczym.

- Brakuje nam jeszcze trochę skuteczności pod bramką rywala. Jeśli chodzi o założenia taktyczne, to w każdym meczu kontrolnym mój zespół realizuje je bez zarzutu - komentuje Wiesław Jancewicz, szkoleniowiec podlaskiego zespołu.

Prowadzenie Olimpii w 26. minucie dał Michał Hryszko, sprytnie odnajdując się polu karnym. Ofensywny zawodnik biało-niebieskich dobił mocny strzał z dystansu Patryka Malinowskiego. W drugiej połowie zambrowianie podwyższyli po samobójczym trafieniu defensora rywali. Mławianka odpowiedziała golem po kontrze.

Nowym piłkarzem trzecioligowca ma zostać Mateusz Ostaszewski - były zawodnik Jagiellonii Białystok, który ostatnie pół roku spędził w Widzewie Łódź.

- Jesteśmy już dogadani - dodaje Jancewicz.

Olimpia Zambrów - Mławianka Mława 2:1 (1:0). Bramki dla Olimpii: Hryszko (26), samobójcza.
W Olimpii zagrali: Czapliński - P. Jastrzębski, M.Jastrzębski, Kuczałek, Malinowski, Piłatowski, Grzybowski, Szymorek, Jackiewicz, z. testowany, Domański, Prolejko, Ostaszewski, Łupiński, Koncewicz.