III liga. Remisy KS Wasilków i Ruchu Wysokie Mazowieckie

Adam Muśko
Adam Muśko
Mecz Broń Radom - KS Wasilków
Mecz Broń Radom - KS Wasilków Sylwester Szymczak
Remisy zanotowały w sobotę dwie podlaskie drużyny w III lidze KS Wasilków i MKS Ruch Wysokie Mazowieckie.

Dla drużyny z Wasilkowa to pierwszy punkt w sezonie. W Radomiu drużynę poprowadził Robert Speichler, który kilka dni temu na stanowisku trenera zastąpił Kamila Stanisławskiego.

Przeczytaj także: Zmiana trenera w KS Wasilków

KS Wasilków objął prowadzenie tuz przed końcem pierwszej połowy gdy po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym jeden z zawodników gospodarzy strzelił gola samobójczego. Zaraz na początku drugiej połowy goście mogli prowadzić 2:0, ale Michał Poduch nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił Konrad Zacharski. Broń wyrównała w 70 minucie po strzale głową Bartłomieja Smuczyńskiego.

Natomiast MKS Ruch Wysokie Mazowieckie bezbramkowo zremisował na wyjeździe z GKS Wikielec.

W niedzielę zagrają Olimpia Zambrów na wyjeździe z Pelikanem Łowicz i rezerwy Jagiellonii z Polonią Warszawa. Ten ostatni mecz odbędzie się w Zambrowie, początek o godzinie 15.

Broń Radom - KS Wasilków 1:1 (0:1)