III liga siatkarzy: Żubr utonął w Biebrzy

Spotkanie Biebrzy Lipsk z Żubrem Białowieża definitywnie przesądziło o podziale najważniejszych łupów w III lidze siatkarzy.

Gospodarze wygrali 3:0, z seta na set potwierdzając swoją dominację. Zespół z Lipska oraz drugie w tabeli Centrum Augustów już na 100 procent są pewne udziału w barażach o II ligę. 25 lutego na parkiecie Biebrzy spotkają się w bezpośrednim meczu. Jego rezultat zadecyduje o mistrzostwie podlaskiej III ligi.

Zaległy mecz 8. kolejki: UKS Centrum Augustów - KOKiS Kolno 3:0 (25:11, 25:17, 25:21).
Zaległy mecz 6. kolejki: Mlekpol MOSiR Grajewo - SUKSS Suwałki 1:3.
12. kolejka: Gim-Net Mońki - Mlekpol MOSiR Grajewo 2:3, KOKiS Kolno - SUKSS Suwałki 3:1 (25:21, 25:19, 25:27, 25:21), Biebrza Lipsk - Żubr Białowieża 3:0 (26:24, 25:20, 25:15). Pauzowało: Centrum.