III liga. To nie była kolejka podlaskich drużyn. Dwie porażki

Wojciech Wojtkielewicz
Jagiellonia II Białystok i Wissa Szczuczyn nie zdobyły ani jednego punktu przegrywając mecze 16. kolejki spotkań.

Sobota nie była udanym dniem dla podlaskich drużyn. Najpierw 0:3 przegrała Wissa Szczuczyn na wyjeździe z Legionovią Legionowo tracąc wszystkie bramki już w pierwszej połowie. A później rezerwy Jagiellonii Białystok uległy w Radomiu Broni 1:2. Podopieczni trenera Wojciecha Kobeszki wyszli na prowadzenie w 27 minucie po trafieniu Huberta Karpińskiego. Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą, a zwycięskiego gola dla Broni zdobył na 10 minut przed końcem spotkania Piotr Goljasz.

Broń Radom - Jagiellonia II Białystok 2:1 (1:1).
Bramki: 0:1 Hubert Karpiński 27, 1:1 Michał Kielak 33, 2:1 Piotr Goljasz 80.
Broń: Kosiorek - Głowacki, Wrześniewski, Dias, Zborowski, Bartosiak (90. Grudzień), Kumoch (23. Elian), Poręba, Kielak, Kowalczyk (76. Danzell), Goljasz.
Jagiellonia: Niezgoda - Dyszy, Majsterek, Żukowski, Bayer, Karpiński Lutostański, Głowicki, Wojciechowski (70. Huczko), Orpik, Wolanin (46. Pankiewicz).

Legionovia Legionowo - Wissa Szczuczyn 3:0 (3:0).
Bramki: 1:0 Dariusz Zjawiński 27, 2:0 Michał Bajdur 34, 3:0 Michał Bajdur 45.

Wyniki 16. kolejka
Znicz Biała Piska - KS Kutno 1:1 (0:1).
Bramki: dla Znicza Adrian Duchnowski 68
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:0).
Bramki: 1:0 Arkadiusz Ciach 41, 1:1 Mateusz Lis 90.
Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 2:3 (1:2).
Bramki: 0:1 Oskar Pyrzyna 5, 0:2 Michał Strzałkowski 33, 1:2 Bartłomiej Niedziela 44, 1:3 Patryk Kamiński 62 z karnego, 2:3 Marcin Rawski 90.
Mamry Giżycko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0).
Bramka: 0:1 Filip Kowalczyk 54.
Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie (31.10)
ŁKS II Łódź - Polonia Warszawa 0:1 (0:0).
Bramka: 0:1 Damian Mosiejko 56.
GKS Wikielec - Unia Skierniewice 2:3 (1:0).
Bramki: 1:0 Michał Jankowski 2, 1:1 Kamil Sabiłło 55, 2:1 Hubert Otręba 78, 2:2 Konrad Kowalczyk 86, 2:3 Kamil Sabiłło 90 z karnego.

1. Legionovia Legionowo 15 36 32-16
2. Unia Skierniewice 16 32 31-18
3. Polonia Warszawa 15 28 28-16
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 27 25-17
5. Legia II Warszawa 15 26 30-17
6. KS Kutno 15 24 18-16
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 23 27-18
8. Broń Radom 15 22 18-20