III liga: Warmia Grajewo - Mazur Ełk 4:1, Vęgoria Węgorzewo - Promień Mońki 0:1

(KS, LOS)
Archiwum
W niedzielnych meczach III ligi Warmia Grajewo pokonała 4:1 Mazur Ełk, a Promień Moński wygrał na wyjeździe 1:0 z Vęgorią Węgorzewo.

Grajewska Warmia, pod wodzą Piotra Pawluczuka, zdobyła w 7 meczach już 17 punktów. W niedzielę nie miała litości dla zaprzyjaźnionego Mazura Ełk.

Tak naprawdę mecz rozpoczął się w II połowie. Worek z bramkami rozwiązał pięknym strzałem z 20 metrów Maksym Mirva. Po minucie było już 2:0, a autorem bramki był także Mirva. Odpowiedź Mazura w 56 min (gol Bartka Wierzbickiego) tylko zmobilizowała gospodarzy. Dwie kolejne strzelił młody "wilk" Mariusz Milczarek.

- Mecz ustawiły bramki bramki, które strzelił Mirva. Ta druga padła po koncertowej akcji całego zespołu. Cieszy coraz większa dojrzałość w grze najmłodszych zawodników - powiedział Pawluczuk.

Warmia Grajewo - Mazur Ełk 4:1 (0:0).
Bramki: 1:0 - Mirva 48, 2:0 - Mirva 49, 2:1 - Wierzbicki 56, 3:1 - Milczarek 62, 4:1 - Milczarek 73.
Warmia: Masłowski ( 89 Tarnacki) - Arciszewski, Piłatowski, Makowski, Kowalko (90 Gliniecki), Mirva, Matysiewicz, Strzeliński, Milczarek (86 Randzio), Górski (75 Kozikowski), Pawluczuk.
Mazur: Modzelewski (64 Ragajszyn) - Sidorowicz, Piątkowski (80 Konopka), Potuszyński, Safaryan, Chwaszczewski, Janik (86 Chudzicki), Stupak, Wiśniewski, Golak, Wierzbicki.
Żółte kartki: Wiśniewski, Wierzbicki. Sędziował: Konrad Lewończuk (Białystok). Widzów: 300.

Bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo odniósł Pormierń Mońki.kipaLeszka zawadzkiego wygrała w Węgorzewie z Vęgorią 1:0 po golu Grzegorza Andrzejewskiego.

W ostatnim niedzielnym pojedynku Start Działdowo przegrał 0:1 z Motorem Lubawa.

Vęgoria Węgorzewo - Promień Mońki 0:1 (0:1).
Bramka: 0:1 - Andrzejewski 12.

Start Działdowo - Motor Lubawa 0:1 (0:0). Bramka: 0:1 - Żurawel 70.