Ireneusz Mamrot: Myślami jesteśmy już przy meczu w następnym tygodniu

Mariusz Lewandowski, trener Zagłębia Lubin
Mariusz Lewandowski, trener Zagłębia Lubin Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Jagiellonia wygrała 2:1 na wyjeździe z Zagłębiem Lubin i pozostała w grze o mistrzostwo Polski

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii
To dla nas bardzo ważne zwycięstwo. W końcówce było sporo nerwowości, bo straciliśmy bramkę, która napędziła Zagłębie. Zabrakło nam utrzymania się przy piłce, gdy przeciwnik rzucił wszystkie siły, by wyrównać. Cieszę się, że udało nam się w tej ważnej części sezonu strzelać bramki po stałych fragmentach gry. Myślami jesteśmy już przy meczu w następnym tygodniu

Mariusz Lewandowski, trener KGHM Zagłębia
Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba.Nie byliśmy agresywni, mieliśmy mało z gry i Jagiellonia nas zdominowała. W szatni powiedzieliśmy to sobie, a ja byłem tym strasznie zdenerwowany. W drugiej połowie było lepiej, pojawiły się sytuacje i powinniśmy je wykorzystać. Mogliśmy wyrównać ten wynik, dobre sytuacje miał Mares. Musimy takie sytuacje wykorzystywać. Straciliśmy bramki po stałych fragmentach i jest co analizować i nad czym pracować. Chciałbym jednak zobaczyć też pozytywy w tych ostatnich meczach, a takim jest na pewno Paweł Żyra. On udowodnił, że mogę na niego liczyć w przyszłości.