IV liga podlaska. Wissa Szczuczyn liderem. Warmia pod okiem nowego trenera rozbiła Michałowo

Warmia Grajewo - KS Michałowo 5:0
Warmia Grajewo - KS Michałowo 5:0 Jarosław Sarnacki
Trzy treningi Warmii Grajewo z nowym trenerem Leszkiem Zawadzkim, całkowicie odmieniły drużynę. Grajewianie rozgromili na własnym boisku KS Michałowo 5:0.

Już w 13. minucie grający odważnie i pomysłowo gospodarze z Grajewa prowadzili 3:0. Z pięciu bramek, trzy na swoim koncie zapisał Dawid Kondratowicz, który wyrasta na lidera drużyny.

Od 35. minuty goście grali w osłabieniu, czerwoną kartką , za faul na Kondratowiczu ukarany został Zabrocki.
Leszek Zawadzki, obejmujący stery w Warmii już po raz trzeci, nie czuje się ojcem tego zwycięstwa. – Trzy treningi nie odmienią drużyny w sensie piłkarskim. Zmiana ustawienia pomogła, ale najważniejsza była przemiana mentalna i wielka wola zwycięstwa. Teraz może być tylko lepiej.

Wyniki 7. kolejki
Warmia Grajewo – KS Michałowo 5:0 (3:0). Bramki: 1:0 Arkadiusz Bogdaniuk 4 , 2:0 Dawid Kondratowicz 8 , 3:0 Dawid Kondratowicz 13 , 4:0 Dawid Kondratowicz 48 , 5:0 Paweł Górski 82.

Wissa Szczuczyn – Dąb Dąbrowa Bialostocka 6:0 (3:0). Bramki: 1:0 Filip Dojlida 19, 2:0 Karol Buzun 23, 3:0 Mariusz Łapiński 36, 4:0 Dariusz Korytkowski 58, 5:0 Karol Buzun 63, 6:0 Michał Twardowski 71.

Sparta Augustów – ŁKS 1926 Łomża 2:1 (0:1). Bramki: 0:1 Melao 2, 1:1 Paweł Zaniewski 57, 2:1 Paweł Zaniewski 81.

Orzeł Kolno – Wigry II Suwałki 4:1 (3:0).
Bramki: 1:0 Łukasz Sadowski 20, 2:0 Łukasz Sadowski 22, 3:0 Łukasz Sadowski 44, 4:0 Paweł Kaczmarczyk 63, 4:1 Łukasz Szczerbowski 78.

MOSP Białystok – Hetman Białystok 2:3

Cresovia Siemiatycze – Krypnianka Krypno 1:2

Sokół 1946 Sokółka – Sparta 1951 Szepietowo 3:1

Promień Mońki – MKS Mielnik 2:1