IV liga. Tur Bielsk Podlaski wygrywa w Łomży w meczu na szczycie tabeli. Nie obyło się bez kontrowersji

Tur (biało-niebieskie stroje) jest liderem IV ligi podlaskiej
Tur (biało-niebieskie stroje) jest liderem IV ligi podlaskiej Krzysztof Jankowski
W meczu na szczycie tabeli IV ligi podlaskiej Tur Bielsk Podlaski pokonał na wyjeździe ŁKS 1926 Łomża 1:0. Zwycięskiego gola zdobył w 28 minucie Pawęł Łochnicki.

Mecz o wielkiej dramaturgi oglądali kibice w środowy wieczór w Łomży. Spotkały się w nim dwie niepokonane drużyny ŁKS 1926 Łomża i Tur Bielsk Podlaski. W pierwszej połowie dzielnie radzili sobie goście, którzy w 28 minucie zdobyli gola po strzale Pawła Łochnickiego. W drugiej połowie dominowali gospodarze, którzy mogli zdobyć gola po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką jednego z piłkarzy Tura. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł bramkarz gospodarzy Kamil Ulman. Jego strzał obronił Patryk Sidun. W końcówce wiele było nerwowości. W doliczonych do regulaminowego czasu gry pięciu minutach w polu karnym Tura faulowany był jeden z piłkarzy ŁKS-u, ale sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka. Chwilę później uczynił to, ale zakończył nim całe spotkanie mimo protestów gospodarzy o niepodyktowaniu rzutu karnego. I tak Tur Bielsk Podlaski został samodzielnym liderem IV ligi z kompletem punktów.