Jaga wygrała z Banikiem Ostrawa

Ensar Arifović zdobył zwycięskiego gola dla Jagiellonii
Ensar Arifović zdobył zwycięskiego gola dla Jagiellonii A. Zgiet
Turcja. W pierwszym sparingu podczas zgrupowania w Turcji białostocka Jagiellonia wygrała 2:1 z Banikiem Ostrawa.

Jaga świetnie zaczęła trzytygodniowy obóz przygotowawczy w Antalyi. W czwartek pokonała w meczu kontrolnym trzeci zespół czeskiej ekstraklasy.

Po pierwszej bezbramkowej połowie spotkania, w drugiej bramki dla żółto-czerwonych strzelili: Michał Fidziukiewicz oraz Ensar Arifović.

Kolejnym rywalem Jagi podczas tureckiego zgrupowania będzie Rapid Bukareszt. Pojedynek rozegrany zostanie w sobotę, 7 lutego.

Jagiellonia Białystok - FC Baník Ostrawa 2:1 (0:0)

Bramki:
1:0 - Michał Fidziukiewicz 50
1:1 - Frantisek Rajtoral 57
2:1 - Ensar Arifović 67.

Jagiellonia: I połowa: Gikiewicz - Lewczuk, Stano, Pacan, Jarecki - Grosicki, Hermes, Zawistowski, Bruno - Skoro, Frankowski. II połowa: Kudrycki - Dzienis, Matuszek, Cionek, Norambuena - Dołubizna, Guevara, Falkowski, Kojasević - Fidziukiewicz, Arifović.

Więcej o meczu w "papierowym" wydaniu Współczesnej.