JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - PODBESKIDZIE ONLINE. Transmisja TV LIVE

dd
Obejrzyj mecz
Mecz przy ul. Słonecznej ma być wyjątkowy. Choć Jagiellonia w lidze radzi sobie średnio, to ostatni mecz przed własną publicznością przed przerwą z pewnością jest dobrą okazją by pokazać się kibicom i powalczyć o zwycięstwo. Podbeskidzie nie będzie jednak łatwym przeciwnikiem. W tabeli zajmuje 12 miejsce, ale od Jagiellonii dzielą je zaledwie 2 punkty.

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie online. Transmisja TV LIVE

Podbeskidzie Bielsko Biała wygrało już m. in. z Legią czy Wisłą. To najlepszy dowód na to, że po tej drużynie wszystkiego można się spodziewać. wiadomo, że "Górale" pojawią się na stadionie przy Słonecznej w najsilniejszym składzie.

Dobrą wiadomością jest fakt, że w drużynie Jagiellonii od pierwszych minut zagra w końcu zagrać Grzegorz Rasiak. Atak Rasiak - Frankowski powinien przysporzyć Podbeskidziu sporo kłopotów.

Początek meczu godz. 15:45. Odbędzie się on na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Mecz obejrzeć w internecie: