Jagiellonia Białystok zdobyła Puchar Polski!!! (zdjęcia, 3 x wideo)

redakcja sportowa "Współczesnej", opr. online, ostatnia aktualizacja: 19.10
Kibice i piłkarze Jagi cieszą się po zdobyciu Pucharu Polski
Kibice i piłkarze Jagi cieszą się po zdobyciu Pucharu Polski kg
Jagiellonia Białystok pokonała Pogoń Szczecin 1:0. Choć mogła i powinna wygrać znacznie wyżej.
Pilkarze Jagi

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Piłkarze Jagi ostro ruszyli do przodu. Starają się jak najszybciej objąć prowadzenie. Groźną akcję stworzyła też Pogoń. Jednak za symulowanie faulu i próbę wymuszenia rzutu karnego Marcin Bojarski otrzymuje żółtą kartkę. To nie było jakieś nadzwyczajne widowisko sportowe. Po pierwszej połowie Jagiellonia remisuje z Pogonią 0:0.

Początek drugiej połowy, szybka akcja i Skerla zdobywa zwycięską barmkę dla Jagiellonii. W drugiej połowie drużyna z Białegostoku była zdecydowanie lepsza. Miała wiele okazji do zdobycia bramki. Skończyło się tylko na 1:0.

Relację live z meczu możesz śledzić w naszej Piłkarskiej Strefie Live.

Fotorelację z meczu można obejrzeć tutaj.

Zobacz filmik jak piłkarze wchodzą na murawę boiska i jak zawodnikow Jagi dopingują kibice: