Wojciech Konończuk
Karol Struski zaliczył asystę w meczu reprezentacji Polski U-20
Karol Struski zaliczył asystę w meczu reprezentacji Polski U-20 jagiellonia.pl
W przerwie reprezentacyjnej kilku piłkarzy Jagiellonii Białystok zaliczyło występy w kadrach narodowych. Najwięcej powodów do zadowolenia miął Karol Struski. Pomocnik Żółto-Czerwonych zaliczył asystę w wygranym 2:0 meczu reprezentacji Polski do lat 20 z Anglikami.

Spotkanie naszej młodzieżówki z Anglikami rozegrane zostało w ramach turnieju Elite League. Struski, który grał do 82. minuty, podawał piłkę przy drugim golu dla Biało-Czerwonych, autorstwa Patryka Szwedzika. Polakom gorzej poszło w kolejnym meczu, który przegrali 0:2 na wyjeździe z Czechami. Tym razem Jagiellończyk wystąpił tylko w pierwszej połowie

Fedor Cernych rozegrał cały mecz w barwach reprezentacji Litwy w wygranym na wyjeździe 2:1 towarzyskim meczu z Litwą. W tym spotkaniu wystąpili także byli piłkarze Jagi - Justas Lasickas oraz Arvydas Novikovas.

Bramkarz Sławomir Abramowicz i napastnik Jakub Lutostański wystąpili w spotkaniu reprezentacji Polski U-18 ze Szwajcarami. Obaj weszli na plac gry z ławki rezerwowych, a Biało-Czerwoni pokonali na wyjeździe Helwetów 1:0. Na placu gry zabrakło kolejnego Jagiellończyka - Miłosza Matysika.

Golkiper Jagi Pavels Steinbors pojechał na zgrupowanie reprezentacji Łotwy, ale nie wystąpił w zremisowanym przez jego drużynę 1:1 towarzyskim meczu z Kuwejtem.