MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jagiellonia - Legia Warszawa. Kibice na trybunach. Sprzedaż biletów na mecz z Legią!

Mariusz Klimaszewski
Mariusz Klimaszewski
Jagiellonia - Legia już w środę, 24 czerwca na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Jagiellonia - Legia już w środę, 24 czerwca na Stadionie Miejskim w Białymstoku Anatol Chomicz
Najbliższa kolejka PKO Ekstraklasy odbędzie się już z udziałem kibiców na trybunach. Polska jest pierwszym krajem europejskim, w którym fani będą mieli okazję zobaczyć na żywo swoich piłkarzy po restarcie rozgrywek. Pierwszym meczem w Białymstoku z udziałem kibiców będzie środowe spotkanie z Legią Warszawa (24 czerwca). Białostocki klub przedstawił zasady sprzedaży biletów i zachowania kibiców na stadionie.

Białostocki klub opublikował na swojej stronie klubowej zasady sprzedaży biletów na trzy mecze rundy mistrzowskiej, które pozostały do rozegrania na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Oto fragmenty zasad:
"W odniesieniu do Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 12 czerwca 2020 roku w sprawie ustanowienia ograniczeń, w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy że sprzedaż biletów na spotkania PKO BP Ekstraklasy z udziałem Jagiellonii Białystok w roli gospodarza, podlega specjalnemu rygorowi sanitarnemu. Klub jako organizator udostępnia 25 % pojemności stadionu, co w praktyce oznacza 1/4 miejsc w każdym z sektorów, z uwzględnieniem zachowania odpowiedniego dystansu społecznego (udostępnienie co czwartego miejsca w rzędzie, naprzemiennie).

Ustawa o Bezpieczeństwie Imprez Masowych mówi, że każdy uczestnik powinien bezwarunkowo zajmować miejsce wskazane na zakupionym bilecie lub karnecie. Obecnie nie jesteśmy w stanie zapewnić realizacji umowy na warunkach obowiązujących w momencie zakupu karnetu, ponieważ część z tych miejsc jest wyłączona, w odniesieniu do wspomnianego Rozporządzenia.

Do końca sezonu 2019/2020 do rozegrania pozostały trzy spotkania Jagiellonii na własnym stadionie (przeciwnikami będą kolejno Legia Warszawa, Lechia Gdańsk oraz Śląsk Wrocław). Wejście na mecze możliwe będzie tylko na podstawie zakupionego biletu (karnet nie będzie umożliwiał wejścia na stadion).
Chcielibyśmy podziękować Karnetowiczom, w związku z czym początkowy okres sprzedaży biletów (do niedzieli 21.06, do godziny 23:59), na każde ze wspomnianych wydarzeń, będzie okresem zamkniętej sprzedaży, podczas której będziecie także mieli możliwość wyboru najbardziej dogodnego miejsca spośród dostępnych. Po upływie zamkniętego okresu sprzedaży, wejściówki będą mogli nabywać wszyscy.

BEZPIECZEŃSTWO NA STADIONIE

Nowe wytyczne sanitarno-epidemiologiczne stanowią, że:
1. Widzowie są zobowiązani do zasłonienia ust i nosa począwszy od momentu zajęcia miejsca w kolejce do wejścia na stadion, poprzez przejście punktu kontroli, aż do zajęcia wskazanego miejsca na bilecie. Widz winien zdjąć zakrycie nosa i ust jedynie w momencie, gdy znajduje się na swoim miejscu.
2. Zasady z pkt. 1. obowiązują również w trakcie opuszczania imprezy masowej.
3. Widz może zostać poproszony o zdjęcie zakrycia nosa i ust przez służby porządkowe i informacyjne organizatora imprezy celem identyfikacji.
4. Widz jest zobowiązany do zakrycia nosa i ust na polecenie służb organizatora imprezy.
5. Gromadzenie się i grupowanie osób w miejscach tj. parkingi stadionowe, strefy wejść, ciągi komunikacyjne, promenadach, toaletach oraz okolicach toalet, sektorach, schodach itp. jest zabronione.
6. Widzowie są zobowiązani do poddania się dezynfekcji rąk w wyznaczonych do tego strefach, znajdujących się przed kołowrotami.
7. Zabronione jest wnoszenie bagaży podręcznych tj. plecaki, torby, nerki, reklamówki. Organizator wyklucza możliwość skorzystania z depozytu.
8. Widzowie są zobowiązani do wykonywania poleceń służb organizatora, w tym spikera zawodów.
9. Widz, decydując się na uczestnictwo w meczu Jagiellonii Białystok, jest świadom ryzyka wynikającego z potencjalnego zakażenia COVID-19 podczas imprezy masowej i akceptuje wynikające z tego ewentualne konsekwencje.
10. Klub Jagiellonia Białystok nie ponosi żadnych ewentualnych konsekwencji wynikających z potencjalnego zakażenia się widza w trakcie jego uczestnictwa w imprezie masowej.

ZAKUP BILETU
Bilety na mecze Jagiellonii można będzie nabyć jedynie drogą internetową na stronie www.jagiellonia.kupbilety.pl.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Stand up 12.06 Berlin

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna