(mark)
Jagiellonia - Pogoń Szczecin
Jagiellonia - Pogoń Szczecin Anatol Chomicz
Po przegraniu Pucharu Polski Jagiellonia, aby myśleć o grze w europejskich pucharach musi zająć czwarte miejsce w ekstraklasie. Dziś koniecznie musiała zainkasować trzy punkty w meczu z Pogonią Szczecin. I tak też się stało. Podopieczni trenera Ireneusza Mamrota wygrali 4:2, a bramki dla Jagi zdobyli Imaz - 2, Runje, Pospisil.

90+3 minuta: Koniec. Jagiellonia wygrywa 4:2.

90 minuta: Sędzia dolicza 3 minuty

88 minuta: Martin Pospisil zdecydował się na strzał lewą nogą sprzed pola karnego. Bursztyn nie łapie piłki, która wpada przy słupku. Jest 4:2!

82 minuta: Za Novikovasa wchodzi Kadlec

79 minuta: Rzut wolny dla Pogoni. Strzela Kozulj, i piłka wpada przy słupku do bramki Jagiellonii. Jest już tylko 3:2

Dzisiejszy mecz ogląda na trybunach 6348 kibiców

74 minuta: Zmiana w Jagiellonii. Wchodzi Twarowski schodzi Imaz.

69 minuta: Od razu dwie zmiany w Pogoni. Na boisku pojawili się Benedyczak i Hostikka.

66 minuta: Arvydas Novikovas przechwytuje piłkę, podaje do Imaza, który.... podwyższa na 3:1

65 minuta: Strzela Majewski, bardzo niecelnie

58 minuta: Rzut wolny dla Jagiellonii z prawej strony boiska. Guilherme posyła piłkę, ale nikt jej nawet nie dotyka i wychodzi poza linię końcową boiska.

50 minuta: Pospisil huknął na bramkę Pogoni, tuż obok.

48 minuta: Dobre rozpoczęcie drugiej części meczu przez Jagiellonię. Imaz główkuje, broni Bursztyn.

46 minuta: Rozpoczynamy druga połowę. w Jagiellonii jedna zmiana za Kostala wchodzi Martin Adamec.

45 minuta: Sędzia nie dolicza żadnej dodatkowej minuty i kończy pierwsza połowę.

44 minuta: Zamieszanie w polu karnym Jagi. Kelemen łapie piłkę.

35 minuta: Nunes silnie strzela, Kelemen sparował piłkę na róg.

33 minuta: Nunes dośrodkowuje z lewej strony boiska. Benyamina strzela z głowy, a piłka uderza w poprzeczkę bramki Jagiellonii.

28 minuta: Wspaniałym strzałem popisuje się Kostal. Bursztyn zbił piłkę na słupek, chwilę później uderzył Novikovas. Broni Bursztyn.

21 minuta: Kowalczyk niepilnowany w polu karnym strzela kontaktową bramkę dla Pogoni.

18 minuta: Rzut rożny dla Pogoni, strzał Podstawskiego i piłka wysoko nad poprzeczką bramki Kelemena.

9 minuta: Pierwsza groźniejsza akcja Pogoni. Kozulj strzela z dystansu, Kelemen broni.

6 minuta: Kolejny róg i kolejny gooooooooool! Guilherme dośrodkowuje wprost na główkę Ivana Runje. Mamy już 2:0

3 minuta: Pierwszy rzut rożny i goooooooooooooooool! Jesus Imaz uderza pod poprzeczkę! Ale otwarcie Jagiellonii.

3 minuta: Novikovas silnie strzelił, ale w środek bramki. Bursztyn sparował piłkę na rzut rożny.

1 minuta: Rozpoczynamy. Jagiellonia na żółto-czerwono, Pogoń w bordowo-granatowych strojach.

Jagiellonia - Pogoń 4:2 (2:1)
Bramki: 1:0 - Imaz (3), 2:0 - Runje (6), 2:1 - Kowalczyk (21), 3:1 - Imaz (66), 3:2 - Kozulj (79), 4:2 - Pospisil (88)
Jagiellonia: Kelemen - Wójcicki, Runje, Arsenic, Bodvarsson, Pospisil, Romanczuk, Kostal (46. Adamec), Novikovas (82 Kadlec), Guilherme, Imaz (74. Twarowski)
Pogoń: Bursztyn - Stec (69. Hostikka), Bartkowski, Malec, Nunes (61Matynia), Podstawski, Drygas, Kowalczyk (69. Benedyczak), Kozulj, Majewski, Benyamina
Sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa)
Żółta kartka: Kozulj (Pogoń)