Jagiellonia - Warta Poznań 3:1. Prawie osiem i pół tysiąca kibiców na trybunach

Jagiellonia pokonała 3:1 Wartę Poznań i jest już prawie pewna utrzymania w ekstraklasie brak
Jagiellonia Białystok wygrała u siebie 3:1 z Wartą Poznań i jest już bardzo blisko zapewnienia sobie utrzymania w ekstraklasie. W piękną słoneczną sobotę na mecz w Białymstoku wybrało się prawie osiem i pół tysiąca kibiców.

Jagiellonia potrzebowała niewiele ponad pół godziny aby strzelić trzy gole wyżej notowanej Warcie.

Wynik już w dziewiątej minucie otworzył Marc Gual. Dla Hiszpana to już 14 trafienie w sezonie po którym został samodzielnym liderem klasyfikacji najlepszych strzelców. Ma na koncie 14 goli.

Jagiellonia wygrywa z Wartą i jest blisko utrzymania

W pierwszej połowie Jaga miała zdecydowana przewagę, a w drugiej części spotkania obraz gry niewiele się zmienił.

W końcówce Warta zdobyła gola honorowego.

Mecz z trybun oglądało dokładnie 8 481 widzów.

Kibice na meczu Jagiellonia - Warta

Po tej wygranej Jagiellonia ma już osiem punktów przewagi nad strefą spadkowa, a do końca rozgrywek zostały cztery kolejki.