Jagiellonia - Zagłębie Lubin 0:1. Jest źle. Żółto-Czerwoni bez wyrazu.

(mark)
W pierwszym meczu, rozegranym w Lubinie, Jagiellonia zremis9owała z Zagłębiem 2:2 Piotr Krzyżanowski
Piłkarze Jagiellonii Białystok ostatni mecz "zawalili" i chcieli się mocno zrehabilitować w spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Niestety, kolejny raz podopieczni trenera Ireneusza Mamrota rozczarowali przegrywając 0:1.

90 + 3 min.: Koniec meczu i kolejne rozczarowanie.

90 min.: Sędzia dolicza trzy minuty. Żółta kartka dla Klimali.

89 min.: Strzał z wolnego Bohara. Broni Sandomierski

85 min. Zivec marnuje idealną sytuację, strzela obok

81 min. Pierwszy celny strzał Jagiellonii. Uderzenie Pospisila broni bramkarz Zagłębia.

76 min.: Camara strzela, ale piłka przechodzi obok słupka.

73 min.: Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Za Białka wchodzi Sysz

66 min. Slisz strzela, Sandomierski znów ratuje Jagiellonię nad utraty bramki.

65 min.: Okon strzela głową, Sandomierski przenosi piłkę nad poprzeczką.

59 min.: Żółta kartka dla Pospisila.

56 min.: Za Bartosza Bidę wchodzi Andrej Kadlec

55 min. Żółta kartka dla Kopacza (Zagłębie)

52 min. Runje fauluje i dostaje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

50 min.: Powinno być 2:0 dla Zagłębia. Fatalny błąd Prikryla, po którym Białek zagrał piłkę do Bohara, a ten mając pustą bramkę strzela obok. Uff!

48 min. Żółta kartka dla Runje.

46 min. Rozpoczęła się II połowa. Dwie zmiany w Jagiellonii. Za Imaza wchodzi Camara, a za Wójcickiego Prikryl.

45 min. + 1: Koniec I połowy. Gwizdy żegnają piłkarzy Jagi schodzących do szatni. Do przerwy dominuje Zagłębie. Gra Jagiellonii mocno rozczarowuje.

45 min. Sędzia dolicza minutę do I połowy.

40 min. Rzuty rożne 4:1 dla Zagłębia, a gramy przecież u siebie.

32 min.: Jagiellonia bez celnego strzału. Zagłębie cztery strzały jeden celny

18 min.: Alan Czerwiński ogrywa na prawej stronie Jesusa Imaza, zagrywa piłkę do niepilnowanego Damjana Bohara, a ten pokonuje Grzegorza Sandomierskiego. 1:0 dla Zagłębia!

16 min.: Klimala odgrywa piłkę do Tarasa Romanczuka, który mocno strzela, ale trafia w obrońcę Miedziowych.

13 min.: Bartosz Bida dośrodkowuje z prawej strony, Patryk Klimala w trudnej sytuacji strzela obok słupka bramki gości.

10 min.: Filip Starzyński strzela z rzutu wolnego obok bramki Jagiellonii.

5 min.: Zamieszanie pod bramką Jagiellonii. Zawodników gości blokują nasi obrońcy.

1 min.: Rozpoczynamy. Jagiellonia w domowych żółto-czerwonych strojach. "Miedziowi" na biało.