W najbliższy weekend Politechnika Białostocka zaprasza na wykład otwarty doświadczonego konsultanta User Experience i prelegenta wielu konferencji – Bartosza Jurkowskiego. Wystąpienie będzie dotyczyć wykorzystania technik improwizacji i tego, jak pomagają one współpracować projektantom UX i specjalistom branży IT.

W najbliższą sobotę (12 stycznia), w ramach cyklu wykładów otwartych na Wydziale Informatyki PB, swoją wiedzą o tajnikach nowych metod pracy w zespołach interdyscyplinarnych podzieli się Bartosz Jurkowski. Temat jest niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych i bardzo dynamicznie rozwija się w Polsce.

Techniki improv są wykorzystywane przez zespoły projektowe w Google, Pixar czy w Apple.

Oprócz tego improv jest obecne na największych Uniwersytetach takich jak UCLA, Stanford czy MIT. Dlaczego tak się dzieje oraz czego możemy się dzięki temu nauczyć - odpowiedż poznamy w sobotę o 13:30 na Politechnice Białostockiej.

Termin: 12 stycznia (sobota), g. 13:30-14:15,
Wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/389933684884357/
Miejsce: Wydział Informatyki, Wiejska 45A, wysoki parter, aula 12B,

Bartosz Jurkowski
Zdobywał doświadczenie UX w agencji Uselab oraz CX w Deloitte Digital. Był odpowiedzialny za projektowanie koncepcji produktów oraz działania w projektach badawczo-strategicznych dla największych krajowych i zagranicznych marek jak m.in. Allianz, AXA, Centrum Nauki Kopernik, Coca-cola, Leroy Merlin, MasterCard, Nestle Polska, Onet.pl, Orlen, Shell, Virgin Mobile, UPC Polska.
Zostawił korporacyjne życie i poświęcił się improwizacji teatralnej, której uczył się w teatrach Second City w Chicago oraz w Improv Olympics w Los Angeles. Teraz łączy swoje doświadczenie korporacyjne ze scenicznym – improwizuje w warszawskim Klubie Komediowym oraz rozwija tam biznes prowadząc warsztaty technik improwizacji dla firm. Gdyby mógł wprowadziłby komedię jako jeden z podstawowych przedmiotów w procesie edukacji - niestety, pewnie miałby z niego tylko dopuszczający. Ale w biznesie sprawdza się znakomicie.

Wykłady otwarte w ramach Studiów Podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej, to spotkania osób zainteresowanych i związanych z nowymi technologiami, branżą internetową i przedsiębiorczością.

Dodatkowych informacji udziela:
dr inż. Paweł Tadejko, kierownik Studiów Podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej
tel. +48 504 142 530