dd
JAPONIA - POLSKA 0:1 ostatnie minuty YOUTUBE. Skrót meczu 28.07.2018. Gol Bednarka (wideo) Bartek Syta
Japonia - Polska 0:1. Zobacz bramkę, gola z meczu i ostatnie minuty meczu Polska Japonia. Kto nie oglądał całego meczu, może zobaczyć skrót meczu online youtube. BRAMKA YOUTUBE. Zobacz wszystkie gole, bramki, skrót meczu online.

Ten mecz miał potwierdzić, że polska reprezentacja wciąż liczy się w świecie. Zwycięstwo z Japonią pomogłoby kibicom przełknąć gorycz porażki w Mundialu.

Mecz rozpoczął się bardzo dynamicznie. Polacy atakowali z furią, ale Japończycy nie pozostawali dłużni. Obie drużyny atakowały bramkę przeciwników. Gola w pierwszej połowie jednak się nie doczekaliśmy.

Zobacz tutaj: POLSKA - JAPONIA 1:0 BRAMKI YOUTUBE. Zobacz wszystkie gole, skrót meczu online 28.07.2018. Gol Bednarka (wideo)

Pod koniec pierwszej połowy tempo meczu nieco spadło. Pierwsze 45 minut kończyliśmy z czystym kontem. Na początku drugiej połowy z murawy wciąż wiało nudą.

Wszystko zmieniło się w 59. minucie. Gola dla Polski strzelił Bednarek. Dzięki doskonałemu dośrodkowaniu Kurzawy piłka wylądowała w bramce Japończyków, którzy w tej chwili byli poza mundialem.

JAPONIA - POLSKA 0:1 skrót meczu i BRAMKA YOUTUBE. Zobacz wszystkie gole online 28.07.2018. Gol Bednarka (wideo)

Mecz był wyrównany, a Polacy mieli jeszcze dobre strzeleckie okazje, ale nie udało się ich wykorzystać. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Polski.

Lewandowski: Jeśli z Japonią wzniesiemy się na wyżyny formy, którą mamy, jeśli można nazwać to formą, to na pewno jesteśmy w stanie powalczyć