Jedna zła akcja i Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka bez punktów w II lidze

szczypiorniak/facebook
Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka przegrali jedną bramką z SPR ROKiS Radzymin 24:25 w meczu II ligi. O porażce zadecydowała jedna zła akcja przeprowadzona w końcówce meczu.

Nie ma szczęścia w ostatnich drugoligowych meczach drużyna piłkarzy ręcznych Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka. Ostatnio Szczypiorniak przegrał z zespołem Enea Orlęta Zwoleń 24:25, a w sobotę, także 24:25 uległ u siebie SPR ROKiS Radzymin. Trzeba jednak dodać, że szczególnie pierwsza połowa nie była nadzwyczajnie dobra w wykonaniu gospodarzy. Goście uzyskali czteropunktowe prowadzenie 15:11. Zespół Szczypiorniaka mozolnie odrabiał stratę i grał z minuty na minutę skuteczniej. Na 60 sekund przed końcem spotkania boiskowy zegar wyświetlił remis 24:24. Niestety gospodarze w swojej akcji stracili piłkę, a rywale w ostatniej sekundzie rzucili bramkę zapewniając sobie cenne zwycięstwo.
Teraz w rozgrywkach nastąpi mała przerwa. Szczypiorniak zagra za dwa tygodnie z Włókniarzem Konstantynów Łódzki.

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - SPR ROKiS Radzymin 24:25 (11:15)
Szczypiorniak: Kiedysz - Jurgilewicz 4, Bruszewski 3, Dziemiach 4, Pers 5, Płoński 3, Lewkowicz 3, Kozłowski 2.

1. Pabiks IMPACT Pabianice 9 27 272:213
2. Enea Orlęta Zwoleń 8 18 260:191
3. Warszawianka Warszawa 8 15 228:201
4. SPR ROKiS Radzymin 8 15 214:208
5. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 14 266:259
6. Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 4 160:194