Joker Piła - Pronar Hajnówka 3:0. Wynik znacznie gorszy od gry

Piła. Pechowo potoczył się mecz hajnowskiego Pronaru w Pile.

Miejscowy Joker wygrał co prawda 3:0, ale goście byli o włos od zwycięstwa w pierwszym i drugim secie.

W inauguracyjnej partii Pronar obronił siedem setboli od stanu 17:24 do 24:24. Niestety, kolejne dwa punkty zdobyli gospodarze.

W drugim secie to hajnowianie mieli inicjatywę. Od stanu 23:20 stracili jednak pięć "oczek" z rzędu, m. in. po kontrowersyjnych decyzjach sędziów. W kolejnej odsłonie "Traktory" już nie podjęły walki.

Warto dodać, że po chorobie do drużyny wrócił Artur Żyliński, który pojawił się w pierwszym składzie zespołu Pawła Blomberga.

Joker Piła - Pronar Parkiet Hajnówka 3:0 (26:24, 25:23, 25:15)
Pronar Parkiet: Zrajkowski, Staniewski, Sacharewicz, Wójcik, Żyliński, Guindo Saczko (libero) oraz Poinc, Skup.