Juniorzy Jagiellonii przegrali z Cracovią w ostatniej minucie meczu

Jagiellonia przegrała w Centralnej Lidze Juniorów do lat 19 z Cracovią 3:4
Jagiellonia przegrała w Centralnej Lidze Juniorów do lat 19 z Cracovią 3:4 Wojciech Wojtkielewicz
Juniorzy Jagiellonii Białystok do lat 19 w spotkaniu z Cracovią strzelili rywalom trzy gole. Niestety, goście okazali się lepsi o jedną bramkę wygrywając 4:3. Decydujący cios zadali białostoczanom w ostatniej minucie meczu.

Młodzi Jagiellończycy przegrali 3:4, ale mogli zejść z murawy z podniesioną głową. Przegrywając 1:3 i grając w osłabieniu po drugiej i w konsekwencji czerwonej kartce Szymona Stypułkowskiego potrafili doprowadzić w drugiej połowie spotkania do remisu 3:3. Niestety, ostatnie słowo należało do gości z Krakowa. W ostatniej akcji meczu zwycięskiego gola dla Cracovii zdobył Witalij Tkaczuk.

Juniorzy do lat 19 obecnie zajmują w tabeli CLJ 9. miejsce. 15 kwietnia podopieczni trenera Marka Wasiluka zagrają na wyjeździe z MKS Polonią Warszawa.

Jagiellonia Białystok - Cracovia 3:4 (1:1)
Bramki: 1:0 Dawid Żakiewicz 28, 1:1 Kacper Śmiglewski 45, 1:2 Sebastian Bałaszek 52, 1:3 Michał Kęska 55, 2:3 Kacper Ptasiński 57, 3:3 Adrian Podczarski 83, 3:4 Witalij Tkaczuk 90.