Juventus - Real 1:4 BRAMKI YOUTUBE, SKRÓT MECZU. Zobacz wszystkie gole [WIDEO]

Przemysław Drewniak, mac
Juventus - Real 1:4 BRAMKI YOUTUBE, SKRÓT MECZU. Zobacz wszystkie gole [WIDEO] Archiwum
Wszystkie gole meczu Juventus - Real na Youtube już dostępne. Zobacz skrót meczu, gole (wszystkie bramki) na Youtube. Real wygrał Ligę Mistrzów 4-1 i przeszedł do historii. WSZYSTKIE GOLE JUVENTUS - REAL.

W sobotnim finale Ligi Mistrzów rozegranym w Cardiff Real Madryt pokonał Juventus Turyn 4-1. Bramki dla "Królewskich" strzelali Cristiano Ronaldo (dwie), Casemiro i Marco Asensio, a jedynym trafieniem dla mistrzów Włoch popisał się Mario Mandżukić. Real jako pierwsza drużyna w historii wygrała Ligę Mistrzów drugi raz z rzędu i sięgnęła po swój 12. Puchar Europy.

ZOBACZ: Juventus - Real ONLINE STREAM 03.06.2017 Gdzie oglądać? Transmisja TV na żywo

Juventus - Real. Wszystkie bramki na Youtube. Zobacz skrót meczu i gole

Finały często bywają mało efektowne – brawurowe akcje i piękne bramki często muszą ustąpić miejsce taktycznemu wyrachowaniu i kalkulacji. Dlatego też z dystansem można było podchodzić do słów Zinedine’a Zidane’a i Massimiliano Allegrego, którzy zapewniali, że sobotni finał Ligi Mistrzów w Cardiff będzie otwarty z obu stron. Ale już pierwsze, intensywne minuty meczu pokazały, że Juventus i Real nie zamierzają uprawiać kunktatorstwa. Oczywiście – taktyki oglądaliśmy sporo, ale jednocześnie obie drużyny starały się szybkimi akcjami zaskoczyć obronę rywala. Nie było to łatwe, bo szybko przesuwający się gracze obrony maksymalnie utrudniali zadanie ofensywnym zawodnikom. Ci jednak i tak znaleźli sposób na to, by znaleźć drogę do bramki, ale potrzebne były do tego dwa błyski geniuszu.

Juventus - Real BRAMKI YOUTUBE. Wszystkie gole, skrót meczu online

Jako pierwszy uderzył Real. „Królewscy” rozegrali fantastyczny kontratak, pod polem karnym Juve na jeden kontakt zagrali Dani Carvajal i Cristiano Ronaldo, a ten drugi skierował piłkę do bramki. CR7 już w 20. minucie przeszedł zatem do historii – zdobył bramkę w trzecim finale Ligi Mistrzów. Wydawało się, że dysponującemu mniejszą siłą ognia w ataku Juventusowi będzie niezwykle ciężko zagrozić bramce Keylora Navasa, ale „Stara Dama” odpowiedziała już po siedmiu minutach. I to jak! Po pięknie rozegranej akcji Mario Mandżukić zdecydował się na uderzenie przewrotką z około 13 metrów od bramki. Uderzył idealnie, prosto pod poprzeczkę, wprawiając w ekstazę kibiców z Italii.

Druga połowa rozpoczęła się od kilku ostrych fauli i przerw w grze. Nieoczekiwanie taki przebieg zdarzeń nieco wybił z rytmu nie Real, a Juventus, który coraz częściej był spychany do gry w obronie. Wystarczył tylko moment słabości bianconerich, by madrytczycy wyprowadzili dwa mocne ciosy. Najpierw Casemiro zdecydował się na silny strzał z dystansu, piłka zmieniła tor lotu po odbiciu się od nóg Samiego Khediry i wpadła do bramki tuż przy słupku. Chwilę później po stracie na własnej połowie Juve Carvajal błyskawicznie zagrał w pole karne do wbiegającego tam Ronaldo, a ten trafił do siatki z kilku metrów.

Juventus - Real WSZYSTKIE GOLE. BRAMKI YOUTUBE ONLINE, SKRÓT MECZU

To były 4 minuty, które wstrząsnęły Juventusem, a Gianluigi Buffon w obu sytuacjach był bez szans. Legendarny bramkarz w swoim trzecim finale Ligi Mistrzów poniósł trzecią porażkę, ale nie był w stanie zrobić nic, by jej zapobiec. Turyńczykom zabrakło w Cardiff przede wszystkim siły w ofensywie – w decydującym momencie zabrakło kogoś, kto potrafiłby wziąć na siebie ciężar gry. W dodatku sześć minut przed końcem bezmyślną drugą żółtą kartkę otrzymał rezerwowy Juan Cuadrado i stało się jasne, że sobotni finał należy do Realu. Kropkę nad "i" postawił w 90. minucie Marco Asensio, wykorzystując szybką akcję i podanie Marcelo.

„Królewscy” przeszli tym samym do historii jako pierwsza drużyna, która wygrała Ligę Mistrzów drugi raz z rzędu. Juventus Turyn 1-4 Real Madryt Mario Mandżukić 27’ – Cristiano Ronaldo 20’, 64’, Casemiro 60’, Marco Asensio 90'