Kadetki odpadły z mistrzostw Polski

Siatkarkom BTPS-u niewiele brakowało do awansu do półfinału mistrzostw Polski
Siatkarkom BTPS-u niewiele brakowało do awansu do półfinału mistrzostw Polski A. Zgiet
Elbląg, Tomaszów Lubelski. Młode siatkarki BTPS-u Białystok, a także Promienia Mońki Pomorzanki Sejny (to jeden zespół) w mistrzostwach Polski kadetek uplasowały się na pozycjach 17-24.

Obie nasze ekipy odpadły w turniejach ćwierćfinałowych. Większe nadzieje wiązaliśmy z mistrzyniami województwa - BTPS-em, bo zawodniczki tej drużyny wystepują już w II lidze. Podopieczne Sebastiana Grzegorka przegrały z Legionovią Legionowo 1:3, pokonały AZS UMCS Lublin 3:0, a w dramatycznym meczu o wszystko, czyli awans do półfinałów, uległy Truso Elbląg 1:3.

Dziewczyny z drużyny składającej się z zawodniczek z Moniek i Sejn robiły co mogły w Tomaszowie Lubelskim. Nie dały rady znakomitej Sparcie Warszawa i gospodyniom - Tomasovii - przegrywając po 0:3. W ostatnim spotkaniu o 3. miejsce w turnieju pokonały natomiast Piątkę Olsztyn 3:2.

Po trzy porażki 0:3 w ćwierćfinałowych turniejach mistrzostwo Polski ponieśli juniorzy Oczka Białystok i Pronaru Hajnówka.