Karol Świderski strzelił gola, a PAOK Saloniki wygrał

kwZaktualizowano
Karol Świderski już potwierdza, że ściągnięcie go z Jagiellonii było dobrym ruchem działaczy PAOK-u Saloniki Anatol Chomicz
Karol Świderski niedawno przeniósł się do Grecji, a już strzelił gola i to dającego PAOK-wi Saloniki zwycięstwo 2:1 z Gianniną.

Dominatorzy greckiej ekstraklasy (17 zwycięstw i remis) mieli duże problemy z walczącym o utrzymanie się rywalem. Zmarnowali m. in. rzut karny i zanosiło się na remis 1:1. Wszystko zmienił były napastnik Jagiellonii Białystok.

Świderski pojawił się na placu gry w 67. minucie, a 20 minut przed końcem w zamieszaniu podbramkowym uderzył lewą nogą z kilku metrów pod poprzeczkę.

Giannina nie znalazła na to odpowiedzi i zeszła z boiska pokonana.

W rundzie jesiennej młodzieżowy reprezentant Polski zdobył w barwach Jagiellonii osiem bramek. Do Salonik przeniósł się w przerwie zimowej.

Karol Świderski po meczu Wisła Kraków - Jagiellonia: Wróciliśmy z dalekiej podróży

Materiał oryginalny: Karol Świderski strzelił gola, a PAOK Saloniki wygrał - Kurier Poranny