Tur (białe koszulki) wygrał w Grabówce 2:1
Tur (białe koszulki) wygrał w Grabówce 2:1 Wojciech Wojtkielewicz
Do dużych emocji doszło w meczu KS Grabówka - Tur Bielsk Podlaski, zakończonego zwycięstwem gości 2:1. Nie obyło się bez przepychanki oraz dużej liczby kartek.

Spotkanie miało interesujący przebieg. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, ale po zmianie stron inicjatywę przejął Tur, a dwa gole strzelił Karol Kosiński, który tuż przed meczem został ojcem. Grabówka do końca nie rezygnowała z wyrównania, a do ostatniego rzutu wolnego pobiegł bramkarz miejscowych Maksymilian Ciesielczuk. Bramka nie padła i goście mogli fetować zwycięstwo.

Zanim była ku temu okazja, doszło do przepychanki zawodników obu ekip. Posypały się żółte kartki, a niezadowolony z faktu ukarania go golkiper Grabówki zobaczył nawet czerwony kartonik. W sumie sędzia, obok czerwieni dla Ciesielczuka, pokazał podczas całej potyczki aż 11 żółtych kartek.

- Nie były to jakieś wielkie spięcia, a wszystko zostało przez niektórych przerysowane. Po prostu po ostatnim gwizdku paru piłkarzy dało się trochę ponieść emocjom i to wszystko - mówi trener bielszczan Paweł Bierżyn. - Dla nas najważniejsze jest, że po bardzo słabej pierwszej połowie, w drugiej zaprezentowaliśmy się zupełnie inaczej i wygraliśmy. To cieszy, bo Grabówka to trudny teren - dodaje.

Zapraszamy do fotogalerii z meczu Grabówka - Tur, autorstwa Wojciecha Wojtkielewicza.