Keeza IV liga i klasa okręgowa. Zwycięstwa Wissy i Promienia. W sobotę gra Tur

22-11-2020 monki promien orzel kolno fot. wojciech wojtkielewicz kurier poranny/gazeta wspolczesna brak
W tygodniu odbyło się kilka spotkań Keeza IV ligi i Keeza klasy okręgowej. Faworyci IV ligi z Moniek i Szczuczyna wygrali swoje mecze. W sobotę zagra Tur z Bielska Podlaskiego i będzie chciał odzyskać fotel lidera.

Po zwycięstwie w IV lidze z Orłem Kolno na fotel lidera wskoczyła Wissa Szczuczyn. Wygrana w Kolnie nie przyszła jej jednak łatwo. Od 3 minuty wygrywał Orzeł po golu Patryka Banacha. Dopiero w 70 minucie do wyrównania doprowadził Emil Łupiński, a dwie minuty później Damian Toczydłowski zapewnił Wissie wygraną i trzy punkty. Wygrał także goniący liderów Promień Mońki, który pokonał 2:0 Sokół 1946 Sokółka.

Dotychczasowy lider Tur Bielsk Podlaski zagra w sobotę na wyjeździe z Cresovią Siemiatycze.

KEEZA IV LIGA
Mecz rozegrane awansem:
MOSP Białystok – Sparta Augustów 2:1 (1:0). Bramki: 1:0 Nartowicz, 1:1 Krupiński 47, 2:1 Karol 82.
Promień Mońki – Sokół 1946 Sokółka 2:0 (0:0). Bramki: 1:0 Poliński 50, 2:0 Godlewski 72.
Orzeł Kolno – Wissa Szczuczyn 1:2 (1:0). Bramki: Banach 3, 1:1 Łupiński 70, 1:2 Toczydłowski 72.

Zaległe mecze:
Korona Dobrzyniewo – Piast Białystok 0:6 (0:3). Bramki: 0:1 Wojno 4, 0:2 Wojno 6, 0:3 Wojno 39, 0:4 Wojno 64, 0:5 Borzym 74, 0:6 Łapiński 77.
Czarnia Czarna Białostocka – Rudnia Zabłudów 4:0 (3:0). Bramki: 1:0 Krechak 3, 2:0 Jagielski 25, 3:0 Krechak 44, 4:0 Krechak 60.