Keeza IV liga. Lider nie miał litości. 11:0 Olimpii Zambrów z Hetmanem Białystok

Wojciech Wojtkielewicz
Zgodnie z naszymi przewidywaniami w Białymstoku lider Olimpia Zambrów sprawiła lanie ostatniej drużynie w tabeli Hetmanowi Białystok wygrywając 11:0.

Strzeleckie popisy w Białymstoku rozpoczął as atutowy Olimpii Zambrów Kamil Zalewski, który zdobył pierwszego gola już w 4 minucie. W 56 minucie uzbierał już hat-tricka, a wynik w tym momencie był już 6:0 dla gości. Poza Zalewskim do bramki Hetmana trafiali: Mateusz Jastrzębski, Przemysław Jastrzębski 2, Karol Mackiewicz, Patryk Malinowski, Michał Grochowski 2. Jeden gol padł po strzale samobójczym.

Punkty stracił KS Grabówka przegrywając 0:3 z KS Wasilków. Również bez punktów jest w tej kolejce Tur Bielsk Podlaski przegrywając 2:5 z Czarnymi Czarna Białostocka.

Wyniki 12. kolejki:
Warmia Grajewo - Orzeł Kolno 2:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Paweł Kossyk 38, 2:0 Dawid Kondratowicz 68.

Sparta 1951 Szepietowo - Promień Mońki 1:5.

MOSP Białystok - Cresovia Siemiatycze 3:1.

Hetman Białystok - Olimpia Zambrów 0:11 (0:4).
Bramki: 0:1 Kamil Zalewski 4, 0:2 Mateusz Jastrzębski 6, 0:3 - samobójcza 26, 0:4 Kamil Zalewski 43, 0:5 Michał Grochowski 50, 0:6 Kamil Zalewski 56, 0:7 Michał Grochowski 64, 0:8 Patryk Malinowski 75, 0:9 Karol Mackiewicz, 0:10 Przemysław Jastrzębski, 0:11 Przemysław Jastrzębski 88.

Olimpia: Bartosz Gralik – Bartosz Gołaszewski, Marcin Paczkowski, Adam Radecki, Bartosz Ciborowski, Michał Grochowski, Damian Bieliński, Michał Dawidowicz, Karol Mackiewicz, Mateusz Jastrzębski, Kamil Zalewski.

KS Grabówka - KS Wasilków 0:3.

Czarni Czarna Białostocka - Tur Bielsk Podlaski 5:2 (3:1).
Tur: Michał Nos - Krystian Kulikowski, Paweł Łochnicki, Andrzej Kosiński, Rafał Kulikowski - Damian Onacik, Mateusz Rogowski, Patryk Niemczynowicz, Karol Kosiński - Patryk Stypułkowski, Jan Kacprowski.

Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża 1:2 (1:1
Bramki: 0:1 Melao 9, 1:1 Jackiewicz 32, 1:2 Szymański 63.
KS Michałowo - Krypnianka Krypno (27.11).

1. Olimpia Zambrów 12 33 55-7
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 12 30 38-5