Keeza IV liga. Lider z Bielska Podlaskiego stracił punkty w Grajewie

Piłkarze Tura Bielsk Podlaski zremisowali w zaległym spotkaniu z Warmią Grajewo 1:1 Wojciech Wojtkielewicz
W zaległym spotkaniu Keeza IV liga nastąpił podział punktów. Po ciekawym, szybkim spotkaniu Warmia Grajewo zremisowała z liderem Turem Bielsk Podlaski 1:1.

Gospodarze w pierwszej połowie stworzyli kilka ciekawych akcji, ale gol padł dopiero tuż przed przerwą, gdy wślizgiem Łukasz Domurat pokonał bramkarza Tura.

Tuż po wznowieniu gry Tomasz Dzierzgowski mógł podwyższyć wynik, ale przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Tur nie pozostawał dłużny i w 62 minucie Patryk Niemczynowicz wykoprzystując błąd gospodarzy wyrównał na 1:1.

Warmia Grajewo – Tur Bielsk Podlaski 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Domurat 43, 1:1 Niemczynowicz 62.
Warmia: Sobolewski – Śleszyński (75.Wójcicki), Edison, Tuzinowski, Randzio, Bogdaniuk (90.Koniecko), Popławski (79.Chyliński), Domurat, Arciszewski, Bińczak, Dzierzgowski.
Tur: Sidun – P.Kosiński, Lewczuk, K.Kulikowski, Onacik, Rogowski, Łochnicki, Stypułkowski, Niemczynowicz (65.Kiersnowski), Walczuk, K.Kosiński.

1. Tur Bielsk Podlaski 21 53 79-14
2. Wissa Szczuczyn 21 51 61-21
3. ŁKS 1926 Łomża 20 47 64-21
4. Promień Mońki 20 46 65-29