Keeza IV liga. Liderzy pewnie wygrywają. W środę odrabianie zaległości

Tur Bielsk Podlaski zachował jednopunktowe prowadzenie w tabeli nad Wissą Szczuczyn. W środę może ją powiększyć, gdy wygra zaległe spotkanie z Warmią Grajewo. Wojciech Wojtkielewicz
Po dwóch remisach Tur Bielsk Podlaski wysoko, bo 5:0 pokonały ostatni w tabeli Dąb Dąbrowa Białostocka. Pięty liderowi depczą piłkarze Wissy Szczuczyn, którzy pokonali skromnie 1:0 na wyjeździe MKS Mielnik. Trzecia drużyna walcząca o awans ŁKS 1926 Łomża pauzowała.

Już w 6 minucie meczu z Dębem Tur zdobył gola, gdy skuteczną dobitką po strzale Michała Walczuka popisał się Marcin Bazylewski. W 17 minucie na 2:0 podwyższył Walczuk. Do przerwy było już 3:0 po strzale Karola Kosińskiego.

W drugiej części spootkania bramki zdobyli jeszcze Mateusz Rogowski i powtórnie Karol Kosiński.

W Suwałkach rezerwy Wigier wzmocnione kilkoma piłkarzami z pierwszego składu pokonały Sokoła 1946 Sokółka 1:0.

W środę odrobione zostaną częściowo zaległości. Odbędą się mecze: Warmia Grajewo – Tur Bielsk Podlaski, MKS Mielnik - Dąb Dąbrowa Białostocka i Sparta Augustów - Hetman Białystok.

Warmia Grajewo – Cresovia Siemiatycze 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Kacper Zazuliński 12, 1:1 Łukasz Domurat 60.
Wigry II Suwałki – Sokół 1946 Sokółka 1:0 (1:0). Bramka: Kacper Wełniak 14.
Hetman Białystok – Promień Mońki 1:2 (1:1).
Bramki: 1:0 Kacper Szadłowski 24, 1:1 Patryk Poliński 26, 1:2 Patryk Poliński 70.
MKS Mielnik - Wissa Szczuczyn 0:1.
Krypnianka Krypno - Orzeł Kolno 1:2.
Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski 0:5 (0:3).
Bramki: 0:1 Marcin Bazylewski 5, 0:2 Michał Walczuk 17, 0:3 Karol Kosiński 22, 0:4 Mateusz Rogowski 68, 0:5 Karol Kosiński 78.
Dąb: Okuła - Staszkiewicz, Kozioł, Pająk (55. Woźny), Słoma, Ołów, Przepiórka, Korotkiewicz (63. Bziom), Sołowiej, Dąbrowski, Szydłowski.
Tur: Drozdowski - Krystian Kulikowski, Piotr Kosiński, Łochnicki (59. Smaleuski), Rafał Kulikowski, Lewczuk, Rogowski, Niemczynowicz (67. Daniłowski), Walczuk (59. Kiersnowski), Karol Kosiński (79. Popiołek), Bazylewski (79. Szeretucha).
Sparta 1952 Szepietowo - Sparta Augustów 2:0
KS Michałowo - MOSP Białystok 3:1.

1. Tur Bielsk Podlaski 20 52 78-13
2. Wissa Szczuczyn 21 51 61-21
3. ŁKS 1926 Łomża 20 47 64-21
4. Promień Mońki 20 46 65-29