Keeza IV liga. Olimpia i Ruch nadal bez porażek i z wysokimi zwycięstwami

Trener Olimpii Zambrów Tomasz Kulhawik nie może narzekać na wyniki swojej drużyny Wojciech Wojtkielewicz
W Keeza IV Liga obserwujemy zwycięski marsz Olimpii Zambrów i Ruchu Wysokie Mazowieckie. Dwaj spadkowicze z III ligi wysoko wygrali mecze. Olimpia 6:0, a Ruch 5:0

Wszystkie mecze weekendowe w naszym regionie przebiegały w bardzo trudnych, deszczowych warunkach, także i w Keeza IV Lidze. Deszcz i mokre, pokryte kałużami murawy nie były jednak przeszkodą dla drużyn z czołówki tabeli. Drużyny Olimpii Zambrów i MKS Ruchu Wysokie Mazowieckie pewnie wygrały swoje mecze. Olimpia rozgromiła w Siemiatyczach Cresovię 6:0, a cztery gole zdobył Kamil Zalewski. Natomiast Ruch Wysokie Mazowieckie ograł 5:0 młodzież MOSP Białystok. Tu hat-trikiem popisał się Kamil Jackiewicz.

Za plecami liderów drużyny KS Michałowo i KS Grabówka także nie zamierzają zwalniać. Michałowo pewnie pokonało Czarnych Czarna Białostocka 4:1, a KS Grabówka urządziła sobie strzeleckie fajerwerki w spotkaniu z Hetmanem Białystok wygrywając 7:0.

W Kolnie po trzy punkty sięgnęli natomiast piłkarze Tura Bielsk Podlaski. Trzy bramki w meczu z tamtejszym Orłem padły po przerwie. W 64 minucie Karol Kosiński zaskoczył bramkarza precyzyjnie strzelając w długi róg bramki gospodarzy. Na 2:0 podwyższył Jan Kacprowski, który tylko co pojawił się na murawie zmieniając w 65 minucie Macieja Kondrackiego. W 78 minucie Karol Kosiński ustalił wynik spotkania na 3:0 popisując się celnym strzałem z głowy.

Wyniki 6. kolejki
Warmia Grajewo - Krypnianka Krypno 2:3 (0:2).
Bramki: 0:1 Dominik Ciereszko 10, 0:2 Dominik Ciereszko 24, 0:3 Dominik Ciereszko 54, 1:3 Łukasz Wojno 68, 2:3 Damian Węgrzyn 90.

Cresovia Siemiatycze - Olimpia Zambrów 0:6 (0:2).
Bramki: 0:1 Przemysław Jastrzębski 20, 0:2 Kamil Zalewski 38, 0:3 Kamil Zalewski 63, 0:4 Rafał Kalinowski 85, 0:5 Kamil Zalewski 88 z karnego, 0:6 Kamil Zalewski 90.

Promień Mońki - KS Wasilków 0:2

Orzeł Kolno - Tur Bielsk Podlaski 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Jan Kacprowski 66, 0:2 Karol Kosiński 64, 0:3 Karol Kosiński 78.

Sparta 1951 Szepietowo - ŁKS 1926 Łomża 1:6

MOSP Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:5 (0:3)
Bramki: Jackiewicz 3, Judzicki, Pasko

KS Michałowo - Czarni Czarna Białostocka 4:1
Bramkę dla Czarnych zodbył: Michał Frankowski

Hetman Białystok - KS Grabówka 0:7 (0:4)