KEEZA IV LIGA PODLASKA. Z powodu pandemii odwołano połowę spotkań

Hetman Białystok (ciemniejsze stroje) wygrał trzeci mecz z rzędu bez straty gola Wojciech Wojtkielewicz
Z powodu pandemii rozegrano tylko cztery z ośmiu spotkań 15. kolejki Keeza IV Ligi Podlaskiej. Na boisko nie wybiegł żaden z zespołów ligowego podium.

Do czołówki zbliżyła się Krypnianka, która nie bez trudu wygrała 2:1 z Dębem Dąbrowa Białostocka. Do przerwy goście prowadzili 1:0, ale po zmianie stron piłkarze z Krypna zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Po pauzie w 12. kolejce wiatru w żagle nabrał Hetman Białystok. Drużyna, którą prowadzi Mirosław Mojsiuszko, w trzech ostatnich występach nie straciła nie tylko punktu, ale nawet gola. Tym razem zawodnicy ze stolicy regionu uporali się 2:0 ze Spartą 1954 Szepietowo. Hetmańscy do zajmującej trzecie miejsce Wissy Szczuczyn mają już tylko cztery oczka straty.

WYNIKI 15. KOLEJKI
Cresovia Siemiatycze - Sparta Augustów 1:1 (0:0).
Bramki: 1:0 - Jeleszuk (47), 1:1 - Masiejczyk (90).
Krypnianka Krypno - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1 (0:1). Bramki: 0:1 - Sołowiej (29), 1:1 - Turowski (51), 2:1 - Kaczyński (70).
Hetman Białystok - Sparta 1951 Szepietowo 2:0 (0:0). Bramki: 1:0 - Rudkowski (54), 2:0 - Łupiński (65).
Orzeł Kolno - Sokół 1946 Sokółka 1:4.
Mecze: Wigry II Suwałki - MKS Mielnik, Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski, MOSP Białystok - Wissa Szczuczyn, KS Michałowo - ŁKS 1946 Łomża nie zostały rozegrane.
Pauzował: Promień Mońki.

1. Tur 11 31 48:8
2. Promień 14 30 47:22
3. Wissa 13 29 34:12
4. KS Michałowo 12 27 37:22
5. Krypnianka 14 27 35:29
6. ŁKS 1926 Łomża 13 26 32:14
7. Warmia 13 26 26:15