Keeza IV liga. Tur królem jesieni. W derbach Wissa lepsza Od Warmii. ŁKS pokonuje Hetmana

Hetman Białystok nie sprostał ŁKS-owi 1926 Łomża i przegrał u siebie 0:1
Hetman Białystok nie sprostał ŁKS-owi 1926 Łomża i przegrał u siebie 0:1 Wojciech Wojtkielewicz
Środa, 11 listopada była ostatnim zaplanowanym terminem w rozgrywkach jesiennych keeza IV ligi na Podlasiu. Jednak do rozegrania pozostało jeszcze siedem spotkań zaległych. Pewnikiem jest, że przerwę zimową na fotelu króla jesieni spędzi Tur Bielsk Podlaski.

Tur Bielsk Podlaski w środę grał na wyjeździe z zawsze groźną Krypnianką Krypno. Tur prowadził od 35 minuty po trafieniu samobójczym. Losy spotkania przesadził w końcówce strzelając dwie bramki w ostatnich czterech minutach meczu.

W ciekawych derbach Warmia Grajewo nie wykorzystała atutu własnego boiska i przegrała z Wissą Szczuczyn 1:2.
Gol Tomasza Dzierzgow-skiego dał ŁKS-owi Łomża trzy punktyw meczu z białostockim Hetmanem.

Wyniki:
Hetman Białystok - ŁKS 1926 Łomża 0:1 (0:0).
Bramka: 0:1 Tomasz Dzierzgowski 72.
Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn 1:2 (1:1).
Bramki: 1:0 Dawid Kondratowicz 15, 1:1 Mariusz Łapiński 34, 1:2 Paweł Wasiulewski 54.
Warmia: Święciński (38. Sobolewski) – Randzio, Tuzinowski, Edison, Stankiewicz – Hołtyn (54. Mikucki), Arciszewski (13.Chmielewski), Śleszyński, Popławski (65.Nowik), Bińczak (65. Sypytkowski) – Kondratowicz.
Wissa: Sztukowski – Kamienowski, Łupiński, Wasiulewski, Jóźwik, Łapiński, Korytkowski, Tercjak, Zambrowski, Toczydłowski, Dojlida (57. Buzun).
Krypnianka Krypno - Tur Bielsk Podlaski 1:3 (0:1).
MOSP Białystok - Promień Mońki 1:2
Wigry II Suwałki - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:0
MKS Mielnik - Sparta 1952 Szepietowo 0:4
KS Michałowo - Sparta Augustów 4:3
Cresovia Siemiatycze - Sokół 1946 Sokółka 0:0.

1. Tur Bielsk Podlaski 14 40 59-10
2. Wissa Szczuczyn 15 35 41-16