Keeza klasa okręgowa. Trudne mecze, ale zwycięskie Puszczy Hajnówka i KS Grabówka

Rudnia Zabłudów - KS Grabówka 0:2
Rudnia Zabłudów - KS Grabówka 0:2 Wojciech Wojtkielewicz
Liderzy Keeza klasy okręgowej KS Grabówka i Puszcza Hajnówka wygrali swoje mecze, ale nie przyszło to im łatwo.

Rudnia skutecznie stawiała opór liderowi tylko w pierwszej połowie. Po zmianie stron ekipę trenera Roberta Kądziora na prowadzenie wyprowadził Kami Czeremcha, po którego strzale i rykoszecie piłka wpadła do bramki gospodarzy. Zwycięstwo Grabówki przypieczętował Marcin Banicki, popisując się celnym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

Trudny mecz rozegrała także Puszcza Hajnówka, która u siebie długo męczyła się z KS Śniadowo. Goście wygrywali do 84 minuty 2:0 po golach Krzysztofa Żebrowskiego i Grzegorza Żebrowskiego. Na 6 minut przed końcem kontaktową bramkę strzelił Michał Grygoruk. Minutę później był już remis po trafieniu Stanisława Artemiuka. Piłkarz ten w 87 minucie strzelił decydującego trzeciego gola dla Puszczy Hajnówka, które odetchnęła z ulgą. Trzy punkty pozostały w Hajnówce.

Z pozostałych wydarzeń warto odnotować hat-tricka Krzysztofa Akimowicza z Korycina, który strzelają gole w 69, 74, 79 minucie dał zwycięstwo Korze Korycin w spotkaniu z Turem II Bielsk Podlaski 3:1.

Rudnia Zabłudów - KS Grabówka 0:2 (0:0).
Bramki: Czeremcha 53, Banicki 75

Pomorzanka Sejny - LZS Krynki 2:0 (0:0).
Bramki: Łejmel 68, Kuklewicz 85.

Korona Dobrzyniewo Duże - Jasion Jasionówka 6:0

Unia Ciechanowiec - Hetman Tykocin 3:1

Orlęta Czyżew - Narew Choroszcz 2:0

Puszcza Hajnówka - KS Śniadowo 3:2 (0:1).
Bramki: Grygoruk 84, Artemiuk 85, 87 - K. Żebrowski 7, G. Żebrowski 75.

Konar Kora Korycin - Tur II Bielsk Podlaski 3:1 (0:0).