Mecz klasy okręgowej Rudnia Zabłudów - MKS Mielnik
Mecz klasy okręgowej Rudnia Zabłudów - MKS Mielnik Anatol Chomicz
Prowadząca w tabelach Wigry II Suwałki i MKS Mielnik zremisowały bezbramkowo na wyjazdach.

W hicie kolejki 15. rundy grupy południowej lider - MKS Mielnik - bezbramkowo zremisował z Rudnią Zabłudów.

- Mecz był bardzo wyrównany. Pierwsza połowa należała do gospodarzy. To my musieliśmy gonić piłkę. Natomiast w drugiej części gry sytuacja się odwróciła. W 92. minucie spotkania mieliśmy nawet sytuację sam na sam. Zabrakło niewiele byśmy przesądzili o naszej wygranej - mówi Radosław Kondraciuk, trener Mielnika.

W grupie północnej punkty stracił zespół Wigier II Suwałki, który zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Narwią Choroszcz.

Grupa północna
Narew Choroszcz - Wigry II Suwałki 0:0.

UM Krynki - BKS Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0). **Bramki :** 1:0 Kirejczyk 6, 2:0 Kirejczyk 50, 3:0 P.Szymonowicz 76.

GKS Stawiski - Sudovia Szudziałowo 6:1 (3:0). Bramki: 1:0 Siekierski 4, 2:0 Kamiński 11, 3:0 Kiciński 25, 4:0 Kowalczyk 48, 4:1 Słoma 79, 5:1 Choiński 87, 6:1 Żach 88.

Supraślanka Supraśl - Pogranicze Kuźnica 4:2 (0:1). Bramki: 0:1 Szoda 3, 1:1 Arciuch 47, 2:2 Ardziewicz 52, 2:2 Dudko 58, 3:2 Borzym 64, 4:2 Sobuniewski 83.

Jasion Jasionówka - Sokół 1946 Sokółka 0:1 (0:0). Bramka: 0:1 Stelmaszek 87.

Konar-Kora Korycin - KS Śniadowo 2:2.

Mecz: Piast Białystok - Pomorzanka Sejny zakończył się kończył się po zamknięciu wydania.

Grupa południowa

KS Sokoły - Kolejarz Czeremcha 0:1 (0:0). Bramka: 0:1 Krzysztof Korowaj 75.

Pasja Kleosin - Tur II Bielsk Podlaski 1:2 (0:1). Bramki: 0:1 Car 38, 1:1 Jaszczołt 64, 1:2 Falkowski 73.

Krypnianka Krypno - Orzeł Tykocin 0:1 (0:0). Bramka: 0:1 Ulman 92.

LZS Narewka - Gryf Gródek 3:0 (0:0). Bramki: 1:0 Krysiewicz 16, 2:0 Wasiluk 27, 3:0 - Turowski 40.

Orlęta Czyżew - Korona Dobrzyniewo Duże 1:3. Bramki dla Korony: Draps 12 i 39, Itlas 17.

Rudnia Zabłudów - MKS Mielnik 0:0.

Mecz: Hetman Białystok - Husar Nurzec został przełożony na 12 kwietnia.