MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Konkurs Rolnik roku 2018 – wybierz swego kandydata i zgłoś. Będą atrakcyjne nagrody

(d)
W tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach konkursu,  na najlepszych rolników czekają nie tylko pamiątkowe dyplomy oraz prestiż i uznanie, ale też atrakcyjne nagrody
W tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach konkursu, na najlepszych rolników czekają nie tylko pamiątkowe dyplomy oraz prestiż i uznanie, ale też atrakcyjne nagrody Archiwum
Jeśli znacie kogoś, kto zasługuje na tytuł Rolnika roku 2018, zgłoście swego kandydata. Czekamy tylko do 14 sierpnia! To już 7. edycja konkursu. Jeszcze tylko do wtorku można zgłaszać kandydatów do tytułu Rolnik roku 2018. Na najlepszych czeka prestiż, ale też i atrakcyjne nagrody.

Na najlepszych rolników czeka nie tylko prestiż, ale i atrakcyjne nagrody.

Warto pokazać najlepszych

– Serdecznie namawiam do zgłaszania swoich kandydatów do konkursu Rolnik roku 2018 – mówi Jerzy Leszczyński, Marszałek Województwa Podlaskiego. – Ciężka, codzienna praca rolników zasługuje na najwyższe uznanie. To dzięki nim nasz region słynie z mleka, miodu, zdrowego jedzenia produkowanego na bazie regionalnych, często ekologicznych produktów. Dzięki rolnikom nasz region i funkcjonujące w nim przedsiębiorstwa z branży spożywczej, a zwłaszcza mleczarskiej, są znane nie tylko w całej Polsce, czy Europie, ale i na świecie. Dlatego warto ich pokazać i uhonorować, warto dać im wsparcie i swoje głosy. Zgłaszajcie siebie, swoich sąsiadów, wszystkich tych, którzy Waszym zdaniem powinni otrzymać tytuł laureata konkursu Rolnik roku 2018.
Kandydatów do tytułu Rolnik roku zgłaszamy przez formularz internetowy. Znajdziemy go na stronach: www.wspol¬czesna.pl/rolnik lub www.pirol.pl (tam jest regulamin konkursu).

Kapituła wybierze

Przypomnijmy, że w tym roku w konkursie Rolnik roku wprowadziliśmy zmiany. Nie będzie głosowania sms, najlepszych gospodarzy wybierze kapituła konkursowa. W jej skład wejdą przedstawiciele „Współczesnej”, Podlaskiej Izby Rolniczej (współorganizatora konkursu) oraz instytucji związanych z rolnictwem. Każde gospodarstwo biorące udział w konkursie odwiedzą dziennikarze „Gazety Współczesnej”. Przygotują oni m.in. materiał wideo, na podstawie którego gospodarstwo będzie oceniane przez kapitułę.

Nagrody czekają

Rolnik roku 2018 otrzyma voucher dla dwóch osób na
dwudniowy pobyt w Hotelu Lipowy Most o wartości 2080 zł i nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł. Do zdobywcy 2. miejsca trafi voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w Ho¬telu Loft w Suwałkach o wartości 1110 zł i nagroda pieniężna – 1000 zł. A rolnik, który zajmie trzecie miejsce, otrzyma voucher do wykorzystania na dowolne usługi w Hotelu Białowieski Conference Well¬ness & SPA o wartości 1000 zł oraz nagrodę pieniężną 500 zł.
Czekamy na zgłoszenia.

Konkurs Rolnik roku 2018 – wybierz swego kandydata i zgłoś. Będą atrakcyjne nagrody

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna