Koszarówka: Pożar wysypiska śmieci. Płonęła wielka hałda. Gasiło ją kilkanaście zastępów straży (zdjęcia)

mac
Z nocnym pożarem przez całą noc walczyło 14 zastępów straży pożarnej. Żywioł udało się opanować, wciąż jednak trwa akcja dogaszania.
Z nocnym pożarem przez całą noc walczyło 14 zastępów straży pożarnej. Żywioł udało się opanować, wciąż jednak trwa akcja dogaszania. Grajewo24
Z nocnym pożarem przez całą noc walczyło 14 zastępów straży pożarnej. Żywioł udało się opanować, wciąż jednak trwa akcja dogaszania.

Do pożaru wysypiska śmieci w miejscowości Koszarówka doszło dzisiaj około godz. 0.20. Zaalarmowali o nim mieszkańcy. Na miejsce niezwłocznie wysłano strażaków, którym po blisko 4-godzinnej walce udało się opanować żywioł. Na hałdzie śmieci o powierzchni 4 tysięcy metrów kwadratowych ograniczyli ogień do blisko 300 metrów kwadratowych.

Dogaszanie wysypiska trwać będzie prawdopodobnie do późnych godzin. W akcji bierze udział 14 zastępów straży pożarnej z terenu powiatu grajewskiego. Przez 7 godzin z ogniem zmagali się strażacy z kilku gmin.

Zdjęcia pochodzą z portalu Grajewo24

iPolitycznie - w jakim momencie w relacji polsko-ukraińskich jesteśmy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Pożar to stary numer !
G
Gość
2019-08-08T12:48:33 02:00, Gość:

Wygląda na śmieci nielegalnie wyrzucone. Bo te wysypisko jest zamknięte od kilku lat. Obok widać zasypaną hałdę.

Nie wiesz to nie gadaj tam jest czynna sortownia smieci

G
Gość
Wygląda na śmieci nielegalnie wyrzucone. Bo te wysypisko jest zamknięte od kilku lat. Obok widać zasypaną hałdę.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie