Koszykówka. Ochota Warszawa - Żubry Białystok. Białostoczanie mocni w stolicy

Żubry Białystok wygrały na wyjeździe z Ochotą Warszawa
Żubry Białystok wygrały na wyjeździe z Ochotą Warszawa Wojciech Wojtkielewicz
W zaległym meczu II ligi Żubry Białystok wygrały 88:52 na wyjeździe z Ochotą Warszawa.

Spotkanie rozpoczęło się rewelacyjnie dla Żubrów. Podopieczni Krzysztofa Kalinowskiego wygrali pierwsza kwartę 20:5. Gospodarze jeszcze w drugiej kwarcie próbowali odrabiać straty, ale po długiej przewie dominacja białostoczan była bezdyskusyjna. Spotkanie zakończyło się wysoką 88:52 wygraną Żubrów.

Przeczytaj także:Popis Łukasza Kuczyńskiego z Tura Basket. Żubry gorsze od lidera

Punkty dla białostockiej drużyny zdobyło aż dziesięciu zawodników.

Żubrom w rundzie zasadniczej do rozegrania zostały jeszcze dwa spotkania. W sobotę mają zagrać, także na wyjeździe, w zaległym meczu z KK AZS UW Warszawa i 18 marca w Kielcach z AZS UJK.

Ochota Warszawa - Żubry Białystok 52:88 (5:20, 22:13, 10:26, 15:29)