Krynki. Zaginął Stanisław Anikiej. Kto widział 55-latka?

dd
Zaginiony Stanisław Anikiej
Zaginiony Stanisław Anikiej KPP Sokółka
Sokólscy policjanci poszukują zaginionego 55-letniego mieszkańca miejscowości Krynki.

Mężczyzna 12 lutego, około godz. 7.00 wyszedł z domu w Krynkach i odjechał w nieznanym kierunku samochodem osobowym marki VW Passat, koloru ciemnozielonego. Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to: Stanisław Anikiej – lat 55 zam. Krynki

Rysopis: wzrost ok 178 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, około dwutygodniowy zarost.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, spodnie dresowe koloru moro, bluzę koloru oliwkowego rozpinaną na zamek, buty tzw. gumofilce, brak nakrycia głowy.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokółce pod numerem telefonu 85 670 47 12 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Odnalazł się?

G
Gość

Czy się odnalazł?

G
Gość

Czy coś już wiadomo? Odnalazł się?

G
Gość
14 lutego, 18:51, Gość:

już wykroili z niego co było potrzebne

[wulgaryzm]

G
Gość
14 lutego, 18:51, Gość:

już wykroili z niego co było potrzebne

a co mozg by sie przydal tobie

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie