Krzysztof Piątek znowu strzelił dwie bramki dla Milanu. Atalanta Bergamo - AC Milan 1:3

(mark, gol24)
Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek eastnews
AC Milan wygrał w sobotnim meczu Serie A na wyjeździe z Atalantą Bergamo 3:1 w derbach Lombardii. Krzysztof Piątek strzelił dwa gole dla Milanu!

AC Milan w sobotnim meczu zmierzył się na wyjeździe z Atalantą Bergamo. Gospodarze w pierwszej połowie zdominowali Milan i wyszli na prowadzenie 1:0. Po kapitalnej akcji Josipa Ilicicia sposób na Donnarummę znalazł Remo Freuler. Wydawało się, że Milan do szatni zejdzie z niekorzystnym wynikiem, ale wtedy swoje show rozpoczął Krzysztof Piątek. Polak po centrze Ricardo Rodrigueza z rywalem na plecach oddał ekwilibrystyczne uderzenie i strzelił gola.

W drugiej części spotkania gra Milanu nabrała rozmachu. W 55. minucie Hakan Calhanoglu hulnął zza pola karnego, a futbolówka zatrzepotała w siatce. Sześć minut później ponownie błysnął Piątek. Polski snajper wyskoczył najwyżej do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego i podwyższył wynik na 3:1. Gennaro Gattuso w 68. minucie w miejsce Polaka zdecydował posłać do boju Patricka Cutrone.

A tak na trybunach szaleli kibice Milanu śpiewając na cześć Piątka

A ten pan znów dał popis Piątkomanii :) Tiziano Crudeli szaleje, a jego Milan wygrywa dzięki golom Pioooo