KSW 39 KSW Colosseum ONLINE. Zobacz za darmo 27.05.2017 [YOUTUBE, STREAM, IPLA, POLSAT CYFROWY]

aip, ezio
KSW 39 KSW Colosseum ONLINE. Zobacz za darmo 27.05.2017 [YOUTUBE, STREAM, IPLA, POLSAT CYFROWY]
KSW 39 KSW Colosseum ONLINE. Zobacz za darmo 27.05.2017 [YOUTUBE, STREAM, IPLA, POLSAT CYFROWY] Szymon Starnawski
KSW Colosseum 27.05.2017. Darmowy stream z gali na PGE Narodowy. Popek, Hardkorowy Koksu, Khalidow, Pudzian i inni. Jedna taka walka już dziś.

KSW 39 KSW Colosseum ONLINE. Zobacz za darmo 27.05.2017 [YOUTUBE, STREAM, IPLA, POLSAT CYFROWY]

OGLĄDAJ: KSW 39 za darmo. Popek - Burneika ONLINE 27.05.2017. Transmisja TV LIVE darmowy STREAM PPV na żywo[/

b]

- Mamy wielkie telebimy dookoła klatki. Są jeszcze cztery kolejne pod dachem. Jesteśmy przygotowani na wszystko, widoczność będzie dobra. Wiadomo, że im wyżej ktoś siedzi, tym bardziej walkę będzie musiał obserwować na telebimie. Ale wydaje mi się, że cena 25 czy 50 złotych jest adekwatna do skali wydarzenia. Przecież chodzi też o to, by być jego częścią, poczuć tę atmosferę - podkreśla przed sobotnią galą [b]KSW 39 na PGE Narodowym współwłaściciel największej polskiej federacji MMA Martin Lewandowski.

OGLĄDAJ TU Popek, Pudzianowski, Hardkorowy Koksu, Khalidov. KSW 39 ONLINE. Początek o godz 19 [STREAM]

- Proszę zobaczyć, jakie mamy telebimy dookoła klatki. Widzimy wszystko, a jesteśmy w połowie wysokości trybun. Są jeszcze cztery kolejne telebimy pod dachem. Jesteśmy przygotowani na wszystko. Ale nie będę ściemniał. Wiadomo, że im wyżej ktoś siedzi, tym bardziej walkę będzie musiał obserwować na telebimie. Wydaje mi się jednak, że cena 25 czy 50 złotych jest adekwatna do skali wydarzenia. Przecież chodzi też o to, by być jego częścią, poczuć tę atmosferę - podkreśla przed sobotnią galą KSW Colosseum. Na PGE Narodowym zawalczą m.in. Mamed Chalidow, Borys Mańkowski, Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Popek i Robert Burneika, czyli "Hardkorowy Koksu". Kibice kupili już ponad 55 tysięcy biletów, prawdopodobnie będzie to druga największa gala w historii MMA.

Oglądaj KSW 39: Popek vs Burneika ONLINE 27.05.2017 DARMOWY STREAM ONLINE PPV [TRANSMISJA TV LIVE]

KSW 39 KSW Colosseum ONLINE. Zobacz za darmo 27.05.2017 [YOUTUBE, STREAM, IPLA, POLSAT CYFROWY]

Współwłaściciel KSW: Jeżeli "Popek" po raz kolejny się położy po 20 sekundach, to jego następne starcie zostanie albo odłożone, albo odłożone na dłużej, źródło: Press Focus/x-news

WALKA TUTAJ KSW 39 ONLINE: POPEK - BURNEIKA na żywo. Hardkorowy Koksu vs Popek LIVE PPV STREAM gdzie obejrzeć

Po porażce z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 37 Paweł "Popek Monster" Mikołajuw dostał od władz federacji kolejną szansę na walkę w klatce. Tym razem, podczas organizowanej na PGE Stadionie Narodowej gali KSW 39 zmierzy się Robertem "Hardcorowym Koksem" Burneiką. - "Popek" jako zawodnik mma wciąż jeszcze ma potencjał sportowy i trzeba mu dać szansę. Jest wielu zawodników którzy przegrywali comebacki czy debiuty. Może się okazać, że drzemie w nim coś więcej niż to, co pokazał podczas walki z "Pudzianem", bo wtedy został rzucony na bardzo głęboką wodę. Jednak jeżeli po raz kolejny "Popek" położy się w klatce po 20 sekundach, nie będąc w stanie przyjąć mocnej szarży, to trzeba będzie jego walki odłożyć, albo odłożyć na dłużej - przyznał współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski.

OGLĄDAJ TU KSW 39 Colosseum ONLINE. Khalidov, Popek, Pudzianowski, Burneika, Mańkowski. STREAM ZA DARMO PPV

- Kibice, którzy chcieli być najbliżej centrum wydarzeń, wykupili miejsca na płycie. Pozostały już tylko miejsca na trybunach, ale z nich widoczność też będzie dobra. Ludki w klatce będą mniejsze, ale liczy się atmosfera. Ja porównuję to do koncertu. Kiedy jesienią byłem na The Cure, oglądałem koncert z jakiejś loży. Robert Smith był z tej perspektywy malutki, ale to się nie liczyło. Ważne było wspólne przeżycie, uczestniczenie w wydarzeniu. Tak będzie też na naszej gali. Dlatego gorąco zapraszam wszystkich kibiców - dodaje Lewandowski.

Magazyn Sportowy24 - Paweł "Popek" Mikołajuw

Gala na PGE Narodowym rozpocznie się w sobotę o 19:00. Transmisja będzie dostępna wyłącznie w systemie pay-per-view (cena: 40 zł, zamówić można ją m.in. na kswtv.com).

Osoby, którym nie uda się kupić biletu i dojechać do stolicy na KSW 39, mogą oglądać galę w swoich domach, restauracjach, pubach bądź innych miejscach. Transmisja KSW 39 będzie dostępna na kanale KSW TV odpłatnie. KSW 39 będzie transmitowane w systemie PPV.

Oglądaj tu Popek vs Burneika DARMOWY STREAM 27.05.17 Gdzie TRANSMISJA TV PPL ONLINE LIVE

Gala na PGE Narodowym rozpocznie się w sobotę o 19:00. Transmisja będzie dostępna wyłącznie w systemie pay-per-view (cena: 40 zł, zamówić można ją m.in. na kswtv.com).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie