Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Głosuj na...

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Głosuj na swojego kandydata!

  Akcja specjalna Osobowość Roku 2018

  Aktualizacja:

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Głosuj na swojego kandydata!
  Rozpoczynamy tegoroczną edycję akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. W tym roku akcja jest prowadzona wspólnie przez "Kurier Poranny" i "Gazetę Współczesną". Kandydatów do wyróżnień nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która weźmie pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez naszych Czytelników.
  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Głosuj na swojego kandydata!
  Zobacz Aktualne wyniki plebiscytu:
  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Zobaczy listy nominowanych
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Ciągle możesz jeszcze zgłosić swoją propozycję nominacji
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ I NOMINUJ:
  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes
  Kogo warto nominować
  - KLIKNIJ i przeczytaj o czterech kategoriach
  Zobaczcie, jak nasi Czytelnicy nominują kolejnych kandydatów do plebiscytu Osobowość Roku 2018!
  Kategoria Kultura:


  Kategoria Dobroczynność:


  Kategoria Biznes:  Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa będą oddawać swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w mijającym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie będzie prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Białymstoku, Łomży i Suwałkach oraz w każdym powiecie województwa podlaskiego.

  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego".
  - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach województwa, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". - Przygotowują swoje propozycje nominacji. Przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.

  - Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszej gazety – dodaje Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpocznie się w piątek, 11 stycznia i będzie trwać do piątku, 8 lutego 2019 r. do godz. 19. We środę, 23 stycznia do "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" dołączymy specjalne dodatki, w których przedstawimy wszystkich nominowanych wraz z uzasadnieniami nominacji.

  Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowości Roku 2018 Województwa Podlaskiego. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpocznie się we wtorek, 12 lutego o godz. 12.00 i potrwa do piątku, 22 lutego do godz. 19.00 przyszłego roku. Na zwycięzców czekać będą dodatkowe statuetki i dyplomy oraz nagrody - dwuosobowe zaproszenia na pobyty w luksusowym SPA oraz zaproszenia na duże wydarzenia artystyczne.

  Uroczysta gala plebiscytu

  Na początku marca odbędzie się uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

  Zobacz relację z gali
  plebiscytu Osobowość Roku 2017


  Kilka dni później do "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz
  dodatek z poprzedniej edycji plebiscytu  Informacji o akcji udziela
  Paulina Stefańczuk
  tel. +48 695 308 983 (w godz. 9-16)
  e-mail: paulina.stefanczuk@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo