Kulesze Kościelne. Zniżki dla strażaków ochotników na stacji...

  Kulesze Kościelne. Zniżki dla strażaków ochotników na stacji paliw najwyższe w kraju

  OG

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Kulesze Kościelne. Zniżki dla strażaków ochotników na stacji paliw najwyższe w kraju
  Mniej za paliwo zapłacą strażacy OSP z gminy Kulesze Kościelne. Ze zniżki mogą korzystać od nowego roku na miejscowej stacji benzynowej.
  Kulesze Kościelne. Zniżki dla strażaków ochotników na stacji paliw najwyższe w kraju
  - Niewielka stacja paliw z naszej gminy przebiła zniżkę na paliwo dla strażaków OSP, zaproponowaną przez jeden z największych koncernów paliwowych w Polsce - cieszy się Stefan Grodzki, włodarz gminy.

  To właśnie wójt zawnioskował o rabat do właściciela prywatnej stacji w Kuleszach. A Zdzisława Wnorowski chętnie go udzielił, bo sam jest strażakiem ochotnikiem.

  Od 1 stycznia druhowie OSP mogą więc tankować swoje prywatne samochody ze zniżką na paliwa ON, Benzynę i LPG.

  - Do postarania się o zniżki zainspirowała mnie właśnie akcja państwowego operatora, na którego stacjach strażacy mogą tankować z 8 - groszowym rabatem za jeden litr paliwa. U nas tankują ze zniżką w wysokości 10 groszy - informuje Grodzki.

  Wójt podkreślił także, że strażacy biorący udział w akcjach często docierają na miejsce zdarzenia prywatnymi samochodami, więc przyznanie im rabatu na zakup paliw podnosi sprawność strażaków w dotarciu na miejsce akcji oraz motywuje do wstępowania w szeregi OSP. Dodatkowo, aby skorzystać z rabatu oferowanego przez prekursora akcji, druhowie musieliby dojeżdżać do stacji ok. 15 km, co wydłużało czas reakcji na zagrożenie.

  Jednocześnie jest to rodzaj wsparcia i promocji lokalnego przedsiębiorcy, który jest członkiem wspierającym OSP w Kuleszach Kościelnych – podsumował wójt.
  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY